G7
G7 5 канал

G7 чи G8?: Українські дипломати звернулися із закликом до країн-членів "Великої сімки"

  Читайте по-русски
  Окупація українського півострова триває, ситуація з правами людини невпинно погіршується, агресія РФ на Донбасі продовжується

  Українські дипломати, які працюють у Сполучених Штатах Америки, висловили занепокоєння намірами Дональда Трампа повернути Росію у "Велику вісімку". Заяву опубліковано на Facebook-сторінці посольства України в США.

  "Звертаємо увагу, що Росію позбавили права бути членом цього почесного клубу через незаконну спробу анексії Криму і застосування сили у порушення норм і принципів міжнародного права. Окупація українського півострова триває, ситуація з правами людини невпинно погіршується, агресія РФ на Донбасі продовжується, а сама Росія стрімко віддаляється від принципів і стандартів, які об’єднують членів "Групи семи", – наголосили дипломати.

  Вони закликали лідерів країн-членів "Групи семиг не відступатися від своєї принципової позиції і спільними зусиллями примусити агресора поважати світовий порядок і повернутися до конструктивної поведінки.

  Як повідомляв 5.ua, президент США Дональд Трамп у середу, 21 серпня, знову висловився на користь повернення РФ до складу "Великої сімки".

  Варто зауважити, що президент України Володимир Зеленський нарешті відреагував на заяви президента США Дональда Трампа щодо повернення Росії у G8.

  Окрім того, Німецький уряд критично поставився до пропозиції американського президента Дональда Трампа повернути Росію до клубу найрозвинутіших країн світу.

   

  Попередній матеріал
  Проти повернення РФ до складу G8 виступили Меркель та Джонсон
  Наступний матеріал
  Слов'янські школи відмовилися від навчання російською мовою
  Loading...

  Посли G7 засудили ініціативу Зеленського щодо люстрації представників влади 2014-2019 років

  Макрон назвав умову, за якої Росію можуть повернути у "Велику вісімку"

  "Зміцнює верховенство права": посли G7 прокоментували скасування е-декларування для активістів

  Порошенко закликав послів "Великої сімки" та Євросоюзу продовжити санкції проти Росії

  Рішення суду за позовами Коломойського: посли G7 висловили стурбованість

  Країни G7 мають намір протистояти загрозам з боку Росії у кіберпросторі