Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

"Зовнішня політика не на часі в державі у смартфоні" – Геращенко прокоментувала те, що Трамп планує повернути РФ до G8

  Читайте по-русски
  За інформацією американських ЗМІ, Трамп і Макрон хочуть запросити Росію до участі в саміті країн G7 в 2020 році

  Відновити формат міжнародного клубу "Велика вісімка" можуть уже наступного року, повернувши до його складу Росію. Про це начебто телефоном напередодні поговорили президенти США та Франції. Про таке інформує телеканал CNN із посиланням на високопоставлене джерело в адміністрації президента США.

  У повідомленні ЗМІ йдеться, що Трамп і Макрон хочуть запросити Росію до участі в саміті країн G7 в 2020 році. Очікується, що питання обговорять уже цими вихідними.

  Трамп сказав: "Довгий час це було G8, а тепер це G7. Ми багаторазово говорили про Росію. Президент Обама хотів позбавитися Путіна, бо я вважаю, той перевершив Обаму. Але я думаю, що набагато доцільніше повернути Росію. Це має бути G8, тому що багато речей, які ми обговорюємо, пов'язані з Росією".

  Раніше Трамп заявляв журналістам про прагнення повернути Росію до клубу. Нагадаю, що Федерацію виключили зі складу Великої сімки через анексію українського Криму в 2014 році.

  На таку заяву вже відреагувала народний депутат від "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко. На своїх сторінці у Facebook вона звернула увагу, що на такі "загравання із Путіним" досі немає жодної реакції ні МЗС, ні Офісу президента.

  "Трамп планує повернути Росію в G7, Макрон захоплюється європейськістю monsieur Путіна. В новому парламенті чисельність комітетів євроінтеграціі і закордонних справ правлячою партією встановлюється найменшою – 7 і 10 депутатів. Від МЗС і Офісу президента на останні заяви наших партнерів і їх відверті загравання з Путіним – нуль реакції. Зовнішня політика не на часі в державі в смартфоні. Все відбудеться дуже швидко. Й ви дійсно зробили це разом", – написала Геращенко.

  Як повідомляв 5.UA, Румунія та США засудили будівництво "Північного потоку-2"

  Попередній матеріал
  NASA відправить місію, щоб з'ясувати, чи є життя на Європі – подробиці
  Наступний матеріал
  "Не хоче розлучатися і плаче, коли йдеш": особливе кошеня шукає захисту та нову сім'ю
  Loading...