5 канал

Експерт назвав дві причини, які сприяли прийняттю резолюції ПАРЄ

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні ПАРЄ проголосували за всі внесені правки до резолюції "Політичні наслідки російської агресії в Україні"

Звіт міжнародної слідчої комісії по МН17 та російські бомбардування в Сирії посприяли прийняттю резолюції ПАРЄ. Про це в ефірі "5 каналу" заявив науковий директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва", професор НАУКМА Олексій Гарань.

"Віддаючи належне українській дипломатії і українським парламентаріям, я думаю, що це співпало з певними змінами в міжнародній політиці і в ставленні до Росії. Назвав би два моменти: перше – звіт міжнародної слідчої комісії по МН17. У цьому звіті всі розумні люди зрозуміли, хто збив малайзійський Боїнг. Тепер є офіційна заява, і це безумовно серйозний аргумент, який підриває довіру до всього того, що говорить офіційна Росія. А другий момент – це те, що відбувається в Сирії. Очевидно, Путін думав, що у нього вийде розміняти Сирію на Україну і, чесно кажучи, ми теж всі цього побоювалися. Я думаю, що цього не відбулося, більше того, те що зараз відбувається навколо Сирії і в Алеппо – говорить про те, що Росія порушує угоди і це очевидно змінює ставлення до Росії в цілому, в тому числі, і якщо говорити про ситуацію в Україні", – наголосив Гарань.

Попередній матеріал
Окупанти влаштували нові репресії у Криму: спецслужби РФ затримали п'ятьох кримських татар
Наступний матеріал
Журналісти дізнались, чи варто чекати мешканцям регіонів на ввімкнення опалення

Ар'єв про резолюцію в ПАРЄ: "Конфлікт в Україні" змінили на "російську агресію в Україні"

Сесія ПАРЄ: український делегат розповіла, навіщо Росія захоплює нових бранців

Відверті розповіді про війну та визначні винаходи українців: у ПАРЄ відзначили День Незалежності України

Член делегації в ПАРЄ розповіла, як проходитиме день України в Асамблеї