5 канал

Член делегації в ПАРЄ розповіла, як проходитиме день України в Асамблеї

Член постійної делегації в ПАРЄ та народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" розповіла, як проходитиме сьогодні, 12 жовтня, день України в ПАРЄ

Про це Марія Іонова говорила в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день".

"Ми знову будемо повторювати те, на чому наголошували рік тому. Наприклад, у ПАРЄ нам говорили, що Росія це міжнародний партнер у врегулюванні конфлікту в Сирії. Ми говорили, що не можна бути у партнерстві з терористом. Зараз нам згадуються ці слова, і вони побачили, що Росія може відповідати лише бомбардуванням. Що стосується українського дня в Парламентській асамблеї Ради Європи, з учорашнього дня тут перебувають колишні полонені Афанасьєв, Жемчугов, які будуть говорити про так звані "права людини", які вони відчули на собі з боку ФСБ, КГБ, росіян. Будуть виступи керівник політичних груп. Ми демонструємо докази російських регулярних військ на території Донбасу, нагадуємо про Крим і про порушення прав людини до українського населення, кримських татар та людей, які займають проукраїнську позицію в Криму", – зазначила Іонова.

"Звертаємо увагу і говоримо про їхні подвійні стандарти, які вчора продемонстрував президент Олланд, що викликало в Україні багато емоцій, а як для нас (української делегації у ПАРЄ – 5.ua) це не вперше, але ми стоїмо на своїй позиції. Проте, ми їм нагадуємо, що вже друга делегація європарламентаріїв, які перебувають у Дніпрі – ми отримуємо листи, що через безпекові причини вони не можуть відвідати зону АТО, то ми їм відразу відповідаємо, а як же вибори там проводити", – додала вона.

Попередній матеріал
На Полтавщині спіймали злочинців, які крали державну нафту
Наступний матеріал
У Києві біля дитячого майданчика знайшли бойову гранату

Колишні політв'язні Росії виступлять перед аудиторією ПАРЄ

ПАРЄ сьогодні обговорить ситуацію в Україні в умовах російської агресії