Афанасьєв_Жемчугов Facebook/HennadiiAfanasiev

Колишні політв'язні Росії виступлять перед аудиторією ПАРЄ

О 14:00 за київським часом запланований виступ двох українців – колишніх в’язнів Кремля. На сесії Парламентської асамблеї Ради Європи Геннадій Афанасьєв та Володимир Жемчугов розкажуть про свій полон у Російській Федерації

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний ранок" повідомив Геннадій Афанасьєв.

"Якщо брати за останні два дні наші зустрічі особисто, мої та Володимира Жемчугова, ми виробили таку стратегію, що спочатку я розповідаю про свою долю та Крим, а потім продовжує вже пан Жемчугов і вже переходить на схід країни, розповідає про ситуацію та про те, що коїть РФ та терористичні угрупування "ЛНР/ДНР" на території Сходу. Виступ буде о 13-й годині за місцевим часом або 14-та за київським", – зазначив Афанасьєв.

Нагадаємо, член постійної делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко повідомила, що в українську делегацію на сесію Парламентської Асамблеї Ради Європи в Страсбурзі приєдналися нещодавно звільнені з полону Володимир Жемчугов і Геннадій Афанасьєв. "Українська делегація – до Страсбурга на сесію ПАРЄ. Нас чекають непрості дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації. Український десант підсилюють Володимир Жемчугов і Геннадій Афанасьєв."

Зазначимо, що напередодні президент ПАРЄ заявив, що хоче повернути Росію за стіл переговорів.

Нагадаємо, на поточній сесії ПАРЄ у вівторок, 11 жовтня, українські делегати обурилися виступом Олланда та його м'якістю до Росії.

Попередній матеріал
ДТП на Хмельниччині: 4 загиблих, 11 поранених
Наступний матеріал
Розвідка: ЗС Росії проводять ракетні стрільби в окупованому Криму

Визволений Жемчугов – про допити бойовиків: "Вони намагалися мене зламати розмовами про сім'ю"

Порошенко: З полону звільнили українців Жемчугова і Супруна

ЄСПЛ прийняв скаргу на нелюдську умови конвоювання ув’язненого у Росії Афанасьєва

Геннадій Афанасьєв: Я навіть у в’язниці відчув дію санкцій – вони б'ють по всіх сферах економіки РФ