5 канал

Ар'єв про резолюцію в ПАРЄ: "Конфлікт в Україні" змінили на "російську агресію в Україні"

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні ПАРЄ проголосували за всі внесені правки до резолюції "Політичні наслідки російської агресії в Україні"

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив голова Постійної делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Із поправок демократичних сил української делегації враховані були абсолютно всі (поправки в резолюції – 5.ua). Тому я можу сказати, що це є дійсно перемогою, і хотілось би відзначити просто фантастичну командну роботу нашої делегації на сесії. Ми працювали єдиним організмом і зробили те, на що майже ніхто не сподівався. Ми добилися абсолютно всіх поправок, причому які були і в комітетах, і в сесійній залі асамблеї проголосовані переважною більшістю голосів", – зазначив Ар'єв.

"Що в результаті міститься в резолюції: по-перше – змінена назва з "конфлікту в Україні" на "російську агресію в Україні". Найцікавіше, що всі оратори, навіть прихильні до Росії, фактично у своїх виступах визнали, що біду Україні принесла Російська Федерація. Коротко з ухвалених рішень – це заклик до продовження санкцій проти Росії до відновлення повного суверенітету України; це засудження незаконних виборів у Криму; це засудження заборони Меджлісу кримськотатарського народу; це відмова від заклику прийняти Росію в Асамблею", – повідомив він.

Попередній матеріал
Клімкін: Жодних домовленостей про зустріч "нормандської четвірки" на вищому рівні немає
Наступний матеріал
Перше українське 3D фентезі: відбулась прем'єра анімаційного фільму "Микита Кожум’яка"
Теги:

Сесія ПАРЄ: український делегат розповіла, навіщо Росія захоплює нових бранців

Відверті розповіді про війну та визначні винаходи українців: у ПАРЄ відзначили День Незалежності України

Член делегації в ПАРЄ розповіла, як проходитиме день України в Асамблеї

Колишні політв'язні Росії виступлять перед аудиторією ПАРЄ