Дипломатичний скандал: ООН готує відповідь на офіційний протест України

  Коментувати "гарячу справу" речник генсека ООН відмовився

  ООН підтвердила факт отримання листа-протесту з Києва стосовно заяви генсека Бан Кі-муна та заявили про підготовку офіційної відповіді. Про це повідомив речник генсека Стефан Дюжаррік, передає видання "DW".

  "В Організації Об'єднаних Націй підтверджують факт отримання офіційного листа-протесту від України через заяви генсека організації Бан Кі-муна, зроблені ним напередодні під час форуму у російському Санкт-Петербурзі", – йдеться у повідомленні.

  В ООН заявили, що формальна відповідь Києву вже готується.

  Крім того, речник генсека заявив, що листи до ООН від країн-членів "не є рідкістю". Водночас, від коментарів дипломатичного скандалу, що зчинився через висловлення генсека ООН у Росії Дюжаррік відмовився.

  Як повідомляв 5.ua, ООН виправила слова Бан Кі-муна про "критично важливу роль РФ в конфлікті в Україні". Нагадаємо, сьогодні раніше представник генсека ООН різко відповів на критику з боку України. Він заявив: "Я не збираюся аналізувати або реагувати на критичні зауваження, які можуть бути отримані".

  Зазначимо також, що 17 червня Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила про намір особисто з'ясувати ситуацію під час особистої під час відкриття сесії ПАРЄ у Страсбурзі. Вона переконана, що Бан Кі-мун не мав морального права говорити про "конструктивну роль"' РФ в Україні.

  Попередній матеріал
  Прем'єр оцінив стан української медицини: "Ми інвестуємо не в здоров'я і життя людини, а в стіни"
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Бойовики активно атакують на Маріупольському напрямку - стріляють з мінометів та гранатометів

  "Запитаю особисто" – Геращенко прокоментувала заяву генсека ООН щодо ролі Росії

  ООН виправила слова Бан Кі-муна про "критично важливу роль РФ у конфлікті в Україні"

  Представник генсека ООН різко відповів на критику з боку України

  Україна звинуватила ООН у бездіяльності щодо миротворчої місії на Донбасі