Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5 канал

Дипломатія від Зеленського схожа на ліквідаційну комісію українського суверенітету – Гончаренко

  Читайте по-русски
  Якщо не реагувати на такі спроби, то "пошук конструктивної позиції" по Україні перетворить Нормандський формат на Мюнхенську змову

  Пасивна міжнародна політика Зеленського призводить до того, що Україна перетворюється із суб'єкта на об'єкт на світовій арені. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, коментуючи переговори в Німеччині по Донбасу, в яких узяв участь заступник керівника адміністрації Путіна Дмитро Козак.

  "Вчора заступник глолови адміністрації президента РФ Дмитро Козак провів переговори в Берліні з помічником канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо ситуації на Донбасі. Так, усе правильно, сепаратні переговори про ситуацію в Україні без України. Цікавості цій зустрічі додає той факт, що Дмитро Козак перебуває під санкціями і в'їзд до ЄС йому заборонений. Як бачимо, з кожного правила є виняток. Офіційно Німеччина не прокоментувала ані перебігу, ані результатів переговорів", – наголошує Гончаренко.

  Також нардеп зауважив, що Кулеба та влада знали про переговори. 

  "Наш глава МЗС Кулеба заявив, що влада знала, що ці переговори мають відбутися. Начебто тут не йдеться про переговори за спиною і наші партнери ніяких ігор не ведуть. Тоді виникає логічне запитання: якщо знали про цей візит Козака до Берліна, як можна було це допустити? Чому не протестували наші дипломати? Будь-яку спробу проведення переговорів про вирішення ситуації в Україні без участі України потрібно присікати одразу. Інакше переведення статусу з суб'єкта в об'єкт неминуче", – застерігає Гончаренко.

  Народний депутат переконаний, якщо Україна не буде реагувати на такі зустрічі, то Нормадський формат ризикує перетворитися на Мюнхенську змову.

  "Росіяни – майстри підкилимних ігор. Це їхнє поле. Тому Козак і шукає можливостей таких зустрічей з Німеччиною і Францією наодинці. Якщо не реагувати на такі спроби, то "пошук конструктивної позиції" по Україні перетворить Нормандський формат на Мюнхенську змову. Ще кілька таких кулуарних переговорів – і наша участь там узагалі не буде потрібна", – наголошує Олексій Гончаренко.

  "Здавалося б, такі очевидні речі, але доводиться їх повторювати знову і знову. Дипломатія від Зеленського – це якась ліквідаційна комісія українського суверенітету", – резюмує народний депутат.

  Як повідомляв 5.UA, нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко скерував депутатське звернення  до президента Зеленського – з приводу запровадження спеціального порядку виїзду за кордон для пересічних громадян. 

  Попередній матеріал
  Ексзаступнику начальника поліції Харківської області оголосили підозру в розтраті 850 тис. грн
  Наступний матеріал
  На Закарпатті обвалилася частина старого кінотеатру: під завалами опинилися люди – є загиблий
  Loading...