Олександр Дубінський та Ігор Коломойський
Олександр Дубінський та Ігор Коломойський 24tv.ua

Коломойський та Дубінський отримали повістки від суду США – Москаль

  Читайте по-русски
  Позов стосується чинного нардепа, авторів програми "Гроші" на "1+1" та олігарха Ігоря Коломойського

  Американська Феміда надіслала повістки олігарху Ігореві Коломойському та нардепу Олександру Дубінському. Про таке у власному Facebook повідомив ексочільник Закарпаття Геннадій Москаль.

  "Відповідно до Гаагської конвенції про вручення за кордоном судових або позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року, Міністерство юстиції України отримало повістки американського суду для передачі їх народному депутату Олександру Дубінському, авторам програми "Гроші" на телеканалі "1+1" та кінцевому бенефіціару каналу Ігорю Коломойському (один з документів надаю для ознайомлення громадськості)", – зауважив Москаль.

  За його словами, відповідно до положень конвенції, Мін'юст зобов'язаний вручити ці повістки адресатам негайно. Від моменту вручення повісток Дубінський, автори програми "Гроші" на "1+1" та Коломойський матимуть 21 день, аби надати суду відповідь за цим позовом.

  Зауважимо, що йдеться про позов громадянина США Алекса Ровта. "Якщо відповіді не будуть надані, суд винесе рішення проти них автоматично", – додав Москаль.

  Разом з тим, за словами колишнього чільника Закарпатської області, наразі ані Солом'янський, ані Подільський суди столиці не відреагували на аналогічні позови пана Алекса Ровта, тому "в заочному змаганні американського й українських судів поки виграють Штати".

  Раніше 5.UA розповідав, що Україна може залишитися без кредиту МВФ, бо Верховна Рада так і не ухвалила т. зв. "антиколомойський" закон про недопущення повернення олігарху націоналізованого "ПриватБанку".

  Попередній матеріал
  В РНБО областям пропонують селити медиків у готелях і возити їх на роботу
  Наступний матеріал
  В Україні зафіксовано 2 нові випадки інфікування коронавірусом – МОЗ (оновлено)
  Loading...