Черга на дільниці у Варшаві
Черга на дільниці у Варшаві 5 канал

Довжелезна черга: як відбувалося волевиявлення українців у Польщі – подробиці

Читайте по-русски
Сотні українців приходили здійснити волевиявлення у другому турі голосування

Активно голосували громадяни України у Польщі. За даними українського посольства, до дільниць у Варшаві люди стояли в чергах по кілька сотень осіб. До вечора черга зменшилася. На виході з дільниць – діляться очікуваннями після результатів.

На виборчій дільниці у Варшаві була довжелезна черга, яка розтягалася на понад 200 метрів. Сотні українців приходили здійснити волевиявлення у другому турі голосування. Черга хоч і довга, проте, рухається швидко, повідомляють ті, хто вже проголосував. І закликають інших не баритися і якнайшвидше віддати свій голос.

"Коли буде реальна боротьба з корупцією – будуть реальні поліпшення в нашій країні. Цього я очікую насамперед", – переконаний киянин Олександр.


Очевидці стверджують – охочих проголосувати в декілька разів більше, ніж у першому турі. 31 березня роботу дільниці довелося продовжувати й після 20-ї години. Адже тоді в черзі залишалося ще зо три сотні виборців. 21 квітня, станом на 15 годину у Варшаві проголосували 3422 громадянина України, повідомляє українське посольство.

"Мені здається, що ті люди, які переживають за кордоном, вони трішки інакше сприймають як раз ці вибори, тому що все-таки ми не живемо в Україні, ми не бачимо того, ми не чуємо того, що відбувається там, тому наше бачення трішки відрізняється. Я думаю, що наше бачення більш оптимістичне, бо ми знаємо, що може бути краще, ми бачимо, як це є краще", – запевняє громадянка України з Тернополя Тетяна Лесневська.

Крім Варшави, українці мали змогу проголосувати в консульствах у Любліні, Кракові та Ґданську. На цих дільницях також велелюдно.

Нонна Стефанова, Ірина Родіна, "5 канал"

Попередній матеріал
Прес-конференція Президента України Петра Порошенка в прес-центрі виборчого штабу – трансляція
Наступний матеріал
"Я точно люблю Україну і свій український народ": Порошенко сказав, що залишається у політиці – відео
Loading...

У "день тиші" активісти "Чесно" зафіксували в соцмережах 430 рекламних дописів "Команди Зеленського" – подробиці

Квартира-рукавичка: в Одесі за однією адресою зареєстровано 442 особи

Як відбувається голосування військових на фронті – сюжет

Явка 100%: Антарктида проголосувала на виборах Президента

Спостерігачі ОБСЄ прокоментували вибори в Україні

Брифінг МВС України щодо реагування на порушення виборчого законодавства – відео