виборець
виборець 5 канал

Квартира-рукавичка: в Одесі за однією адресою зареєстровано 442 особи

Читайте по-русски
На виборчій дільниці, до якої належить вказана адреса, показати списки та назвати точну кількість виборців з квартири відмовилися

442 особи з однієї квартири зареєстровані у списках виборців в Одесі. Йдеться про одну з квартир у триповерховому будинку по вулиці Пастера, 26. Проте знімальній групі "5 каналу" двері там ніхто не відчинив.

На виборчій дільниці, до якої належить вказана адреса, показати списки та назвати точну кількість виборців з квартири відмовилися. Ховали їх від камери, навіть коли прийшли голосувати виборці квартири-рукавички. Відповісти на прості заитання журналістів мешканці не змогли.

"Це адреса квартири чи приватного будинку? – На жаль, не можу вам відповісти на це питання. – Ви не знаєте, де зареєстровані? – Я знаю свою адресу, де зареєстрована, але не вважаю за потрібне надавати подальшу інформацію", – сказала Дар'я Лебедєва.

"Люди приходять, у паспорті прописка, вони занесені в список, не я їх туди вносив, якщо їх хтось туди прописав, питання до тієї людини. Ми дивимось – є в переліку, є прописка, голосуй ради Бога", – каже голова ДВК № 511262 Олексій Єсинський.

"Наявність такої кількості людей в одному приміщенні є певним фактором ризику, з цією інформацією мають розбиратись правоохоронці", – зазначили спостерігачі "Опори".

Попередній матеріал
Як відбувається голосування військових на фронті – сюжет
Наступний матеріал
Які настрої у штабі Порошенка та команди Зеленського перед оголошенням результатів екзит-полу – включення зі штабів
Loading...

Спостерігачі ОБСЄ прокоментували вибори в Україні

Вибори-2019: До початку літургії Патріарх Філарет виконав свій громадянський обов'язок

Незначні правопорушення: як проходять вибори у столиці – сюжет

Вибори-2019: у ЦВК повідомили, скільки українців змінили місце голосування перед другим туром

Вибори-2019: блогер показав, як ЗМІ маніпулюють цифрами соцопитування – інфографіка

Прапор "ДНР", вибори-2019, нормандський формат: подробиці зустрічі Меркель із Порошенком