До запуску готовий: у Верховній Раді сумки нардепів почали "світити" рентгеном

  Охоронці сказали, що сьогодні нардепи вже здавали зброю

  У будівлі Верховної Ради встановили додаткове рентген-обладнання для перевірки особистих речей народних депутатів. Про це повідомляє УП.

  Біля входу, куди заходять лише народні обранці, поставили стрічку для перевірки сумок депутатів. За словами охоронців, сьогодні нардепи вже здавали зброю. Водночас охорона відмовляється говорити, хто і яку.

  Як повідомляв 5.UA, 21 березня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон про порядок доступу до парламенту, який узаконює проходження народними депутатами через раму металошукачів.  

  Довідка. Документом вносяться зміни до закону про держохорону органів державної влади та посадових осіб. Вноситься правка, що "до будинків, де працюють Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів, а також де працюють інші органи державної влади України, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю, крім осіб, які, відповідно до цього закону, здійснюють державну охорону відповідного будинку". Також не допускатимуться "особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами".

  Нагадаємо, 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

  Попередній матеріал
  Українські заробітчани повертаються додому, втративши час і гідність – розслідування ЗМІ
  Наступний матеріал
  Кримських татар звільняють за відмову голосувати на "виборах" – адвокат

  Більше "стволами не поміряються": як у Верховній Раді зброю забороняли

  Верховна Рада дозволила державній охороні не пропускати депутатів зі зброєю

  У Верховній Раді хочуть заборонити народним депутатам носити на засідання зброю

  Демонтаж наметового містечка з під-Ради: що знайшли правоохоронці в ході обшуків

  Нардепи перенесли розгляд трьох подань на Савченко

  Пленарне засідання ВР, де розглянуть законопроект про установу бізнес-омбудсмена – трансляція