Верховну Раду хотіли обстріляти з мінометів з острова на Дніпрі – Шкіряк

Йдеться про островів на Дніпрі, який перебуває недалеко від українського парламенту, в зоні досяжності міномету

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. 

На запитання ведучої, чи справді ВР настільки незахищений орган, що туди можна прийти зі зброєю і зірвати купол, Шкіряк відповів: "Ні, не зовсім так. Коли Юрій Віталійович говорив саме про міномет. Бо сьогодні в нас дуже багато експертів, які розриваються в своїх коментарях. То в контексті цієї справи, наскільки мені відомо, йшлося про обстріл Верховної Ради з мінометів з одного з районів столиці. Скажімо так, з одного з островів на Дніпрі, який перебуває недалеко від Верховної Ради, в зоні досяжності міномета".

Він також продовжив: "Що стосується стрілецької зброї та гранат, пронести їх туди, на жаль, донедавна не було для народного депутата жодних проблем. Тому, ймовірно, я так розумію, – завтра почуємо-побачимо, що малося на увазі, – що в Савченко, можливо, є якісь спільники у ВР. Там шизофреніків і антидержавних заколотників, на мій погляд, вистачає. Могли пронести, а хтось міг би стати виконавцем. Ви ж знаєте, що навіть у ложу преси сьогодні немає проблем пройти. Депутат виписує тобі разове відвідування у ВР і туди, по суті, можна завести будь-якого диверсанта. В цьому проблема. У нас чотири тисячі журналістів і якихось людей акредитовано до ВР. Такого немає в жодній країні світу. Тому це питання і його потрібно негайно розв'язувати". 

Що ще сказав Зорян Шкіряк, дивіться у відео:

Дивіться також повне відео:

Як повідомляв 5.UA, 15 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того самого дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко. Згодом з'явилася інформація про те, що Савченко у своїй сумці переносила три бойові гранати.

Шини, крики, "коктейль Молотова": як минули "ветеранські" сутички під ВР – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Взялися мішками возити їжу: як урятувати перелітних птахів, що повернулися до України
Наступний матеріал
Шанс на самореалізацію: в Києві почалися безплатні курси англійської для екс-військових

Шкіряк: Захоплення Савченко в полон - це спланована театральна постановка РФ

Генпрокурор вніс до ВР подання на арешт Савченко

Обговорення Савченко нападу на український парламент мало місце – нардеп

Вибухова Рада, або Терористичний сюрреалізм: інтерв'ю з народними депутатами – "Інформаційний вечір"

Верховна Рада дозволила державній охороні не пропускати депутатів зі зброєю

Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція