Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Facebook

"До цього потрібно готуватися": Разумков розповів, коли в Україні відбудуться місцеві вибори

Читайте по-русски
Час проведення виборів буде залежати, в тому числі, й від місцевих органів влади, стверджує Разумков

Глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що місцеві вибори відбудуться в Україні 2020 року. Про це він сказав у ефірі телеканалу ICTV.

"Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно, до них потрібно готуватися. Й політична партія "Слуга народу" фактично відразу ж після того, як закінчуються парламентські вибори, буде готуватися до місцевих виборів. Я думаю, що все-таки вибори пройдуть у 2020 році, але багато чого буде залежати, в тому числі, й від місцевих органів влади", – сказав Разумков.

Він додав, що до роботи багатьох місцевих рад існують питання через присутність "корупційної складової".

"Точно так само, як існує певна корупційна складова. Ми прекрасно знаємо про цю нову технологію, коли гроші розміщуються на депозитах – у нас усе добре в містах, у ОТГ, у нас немає ніяких проблем – а гроші чомусь розміщуються як депозити. На мій погляд, це прямі дії, які можуть бути пов'язані з корупцією, тому що зазвичай, я буду називати речі своїми іменами, це часто несе за собою "відкат" за розміщення депозитів у тих чи інших банках, і цим повинні займатися правоохоронні органи", – заявив глава партії "Слуга народу".

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що не варто "розслаблятися" в питанні місцевих виборів.

"Вам цікаво, що буде з місцевими виборами? Не розслабляйтеся", – зазначив він.

Нагадаємо, проведення дострокових місцевих виборів підтримав міський голова Дніпра Борис Філатов. Проти такої ідеї висловилися в партії "Голос".

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Додамо, що нині ЦВК опрацювала вже більше 70% протоколів

Попередній матеріал
Омелян про політику Зеленського: "Є бажання окремих осіб, які режисують цю гру, просто створити красивий фасад"
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено
Loading...