Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Для підвищення ефективності: Міноборони розпочало трансформацію посад військових на цивільні

  Керівники профільних структурних підрозділів МОУ поінформували присутніх щодо порядку звільнення з військової служби та прийняття на державну службу

  У Міністерстві оборони розпочалися практичні заходи з трансформації посад військовослужбовців на цивільні відповідно до Стратегічного оборонного бюлетеня.

  Про це повідомляє Урядовий портал.

  Зазначається, що під головуванням першого заступника міністра оборони Івана Руснака сьогодні, 24 липня, відбулося інформування зазначеного особового складу з питань подальшого службового використання та забезпечення соціального захисту військовослужбовців під час проведення оргзаходів.

  За його словами, виконання заходів, передбачених оборонною реформою, має на меті підвищення ефективності та реформування Міністерства оборони як органу виконавчої влади і як органу військового управління.

  "Для кожного військовослужбовця, посада якого стає цивільною, це питання вибору. Усі ви – професіонали. Ті, хто прийняв рішення залишитися на військовій службі, зможуть продовжити військову кар’єру в Генеральному штабі, інших органах управління, вищих військових навчальних закладах. Водночас, посади, які будуть трансформовані в цивільні, будуть пріоритетними для тих, хто прийняв рішення звільнитися з військової служби", – наголосив Руснак.

  Своєю чергою, директор Департаменту кадрової політики МОУ Олег Яцино конкретизував, що на виконання оперативної цілі 1.1 Матриці досягнення стратегічних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи Стратегічного оборонного бюлетеня, Міністерство оборони України, здійснюючи функцію державного цивільного контролю над Збройними силами України, посилення зв’язків із Верховною Радою України і громадським суспільством, набуває статусу цивільного.

  Під час заходу керівники профільних структурних підрозділів Міністерства оборони України поінформували присутніх щодо порядку звільнення з військової служби та прийняття на державну службу, соціального і правового захисту військовослужбовців, питань медичного забезпечення, розрахунку військовослужбовців під час звільнення з військової служби, а також нарахування пенсійного забезпечення, порядку нарахування грошової компенсації за невикористане речове майно тощо.

  Попередній матеріал
  Не відповідає зобов'язанням: Порошенко запропонував зміни до закону про заборону вивезення лісу
  Наступний матеріал
  Волкер: США відкинули ідею "референдуму" на Донбасі
  Loading...

  Травма живота і розрив селезінки: у військовій частині на Львівщині побили солдата

  "М’ясо непридатне": що виявила інспекція військової частини у Києві

  Трагедія на Рівненському полігоні: що спричинило смерть трьох військових ЗСУ

  Полторак пояснив, що заважає будівництву житла для військових

  У Міноборони анонсували перевірки пального на передовій

  Перевірка центру забезпечення ЗСУ: комісія виявила понад 42 тонни неякісних консервів