Степан Полторак

Полторак пояснив, що заважає будівництву житла для військових

За останні роки через суди у власність Міністерства оборони повернуто 80 тисяч га землі

Реєстрація повернутих Міноборони за рішеннями судів земель ускладнює спротив влади на місцях. Про таке заявив міністр оборони Степан Полторак на засіданні уряду 4 липня, передає прес-служба відомства.

"Є величезний спротив, особливо голів великих міст, які просто ігнорують і не виконують законні вимоги щодо реєстрації. Ми не можемо проводити будівництво житла для військовослужбовців, не можемо зареєструвати наші площі", – зазначив очільник МОУ.

Він також повідомив, за останні роки через суди у власність Міністерства оборони повернуто 80 тисяч га землі та 100 тис. квадратних метрів житлової площі. Із них станом на сьогодні зареєструвати вдалося лише 24%.

За словами Полторака, подібна ситуація склалася в Одесі. Там упродовж чотирьох років Міноборони не може ухвалити жодного рішення по жодній земельній ділянці.

"І це в той час, коли Військово-Морські сили, які виведені з окупованого Криму, не мають житла. Місцеві органи влади нерідко приймають рішення по землях оборони, які приймати не мають права. Це стосується, наприклад, аеродрому "Шкільний". І таких проблем дуже багато", – наголосив міністр оборони.

Відтак у Міноборони звернулися до уряду із проханням посприяти у вирішенні проблеми. Своєю чергою, прем’єр доручив Мінрегіону, МОУ спільно з Асоціацією міст України та координатором урядово-громадського проекту "Разом проти корупції" Оксаною Величко "зустрітись і проговорити проблемні питання".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Гумові чоботи та "буржуйки": в яких умовах живуть військові на полігоні "Широкий Лан" – ФОТО

Полігон 'Широкий Лан'
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
/
/
/
/
/
/
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
Полігон 'Широкий Лан'
/
/
/
Полігон 'Широкий Лан'
/

Попередній матеріал
Канадські вчені стверджують, що наблизилися до створення плаща-невидимки
Наступний матеріал
Забрався на дах потяга: у Львові вбило струмом молодого хлопця