5.ua

Депутати таки взялися за євроінтеграційні закони [відео]

   

  Ольга Сніцарчук, «5 канал»: «Бесіда із президентом регіоналів надихнула. в тому числі і голосувати за євроінтеграційні законопроекти. але кожен його слова зрозумів по-своєму. хтось замість слова Європа почув Росія».

  Наприклад, регіонал Олег Царьов. Кнопку за тисне, але до чого тут Європа - не розуміє.

  Олег  Царьов, народний депутат, ПР: «Президент приподнял мне настроение. Он говорил о России и Таможенном союзе».

  Олександр Єфремов, лідер фаркції ПР: «Я не знаю о чем он говорит - я был участником етой втсречи! Там говорили об ассоциации! О чем он говорит?!»

  Нестор Шуфрич, який напередодні переповідав довільне розуміння історії України і її майбутнього - теж почув що хотів. А почув і про Європу. І про Союз митний.

  Нестор Шуфрич, народний депутат: ПР: «Разговор был дружеским теплым».

  Настільки дружнім, що дехто питав президента про тиск на бізнес.

  Нестор Шуфрич, народний депутат ПР: «Колесниковим был поднят вопрос о давлении на бизнес  малый и средний».

  Олександр Єфремов: «Ну, президент сказал, что надо создать группу и этой группой решить взаимоотношения бизнеса с правоохранаительними органами».

  Різночитання слів президента - на хід голосування не впливає. Перший євроінтегранцій - пішов на фініш. Це закон про покращення відбування покарання. В’язням можна буде вдягатися у цивільне, користатися мобілками  і в деяких випадках відбуватися штрафами. При цьому в’язням не варто тримати тварин, робити татуювання, виносити їжу з їдалень та курити.

  Стартує і законопроект про митні тарифи, вже одного разу відправлений на доопрацювання. Наступного пленарного тижня про нього мають додискутувати і ухвалити повністю.

  З перервами на перемови - попередньо таки схвалили проект про виконання судових рішень. Із суперечками щодо виплат і спроб їх відтермінувати.  

  Петренко, народний депутат, «Батьківщина»: «Таким чином ніхто ніколи не отримає грошей!»

  Щодо кожного євроінтеграційного - суперечки з обидвох таборів - і провладного і опозиційного. Але на пультах - дружнє за.

  Валерій Карпунцов, «Удар»: «Ну, а що робити».

  Євроінтеграційна незалежність суддів. За президенстьким проектом змін до Конституції, Верховна рада більше не призначатиме і не звільнятиме суддів. Цим займеться президент - на підставі рішення вищої ради юстиції, яку теж чекають зміни.

  Андрій Портнов, радник Президента України: «Проектом передбачається змінити склад та порядок формування ВРЮ.. наявність більшості суддів у ВРЮ  дасть змогу уникнути необґрунтованого тиску на суддів.

  Арсеній Яценюк, народний депутат, «Батьківщина»: «Корупція в українських судах пов’язана з тим що кожен суддя призначається і контролюється персонально президентом України, та його адміністрацією. що кожен суддя боїться прокурора, служби безпеки і має нести на верх хабарі».

  Участь президента у судовій гілці зведеться лише до церемоніалу, твердить Андрій Портнов.Опозиція у відповідь пропонує альтернативні зміни до Конституції. Поки готуватимуть - президентський законопроект рушає у конституційний суд - на затвердження.

  У довершення  євродня - депутати таки призначають довибори у скандальних п`яти округах. Вибори пройдуть 15 грудня, як і хотіла опозиція.

  Царьов: «Ну, а что это же не евроингерационние - это просто законорпроекти».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, Ян Доброносов, « 5 канал».

   

  Попередній матеріал
  Доброчинці критикують новий урядовий законопроект про благодійну діяльність
  Наступний матеріал
  Ромпей: співпраця з Україною, Молдовою та Вірменією важлива для ЄС
  Теги: