Верховна Рада
Верховна Рада Верховна Рада Укаїни

Дата місцевих виборів та зарплати для чиновників – з'явився порядок денний засідання ВР

Читайте по-русски
Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок, 13 липня, розгляне призначення місцевих виборів 25 жовтня

На порядку денному – законопроєкт № 3712 "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів". Документ передбачає виділення коштів з бюджету для забезпечення підготовки та проведення місцевих виборів та проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 208 (Чернігівська область), йдеться на сайті ВР.

Серед іншого, до розгляду на позачерговому засіданні заплановано законопроєкт № 3598 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження механізму надання державних гарантій на портфельній основі та врегулювання порядку сплати податкового боргу".

Також Рада розгляне пропонований Зеленським документ щодо скасування обмеження зарплат для чиновників – № 3708 "Про внесення зміни до статті 29 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо терміну дії обмежень при нарахуванні заробітної плати".

У першому читанні депутати мають намір розглянути законопроєкт № 3720 "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України".

До розгляду також заплановано законопроєкт щодо соціального захисту населення в період карантину.

У повторному першому читанні депутати розглянуть законопроєкт щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю).

У другому читанні парламентарії розглянуть законопроєкти № 2458 "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг" та № 3199 "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії".

Окрім того, на позачерговому засіданні депутати планують ухвалити проєкт постанови № 3815 "Про призначення у 2020 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук" та законопроєкт № 3719 "Про внесення змін до п. 3 розділу Х "Перехідні та прикінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі".

5.UA транслюватиме засідання наживо:

Попередній матеріал
Президентські вибори в Польщі виграв чинний лідер держави
Наступний матеріал
Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій ВР – завершено
Loading...

Відставка голови НБУ Якова Смолія: про що говорили в Раді – включення

Стихійне лихо на заході України: ВР спрямувала в держфонд додатково 2 млрд грн

Рада звільнила голову Антимонопольного комітету

"Дотисли": Рада підтримала звільнення голови НБУ Смолія – як голосували фракції

Звільнення голови НБУ Смолія: позачергове засідання Верховної Ради – відео

Виключена зі "Слуги народу" депутатка знайшла собі нове об'єднання в Раді