Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

Зеленський позачергово скликав Раду та просить скасувати обмеження зарплат чиновників

  Читайте по-русски
  У порядку денному – загалом 13 питань

  Голова парламенту Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення позачергового засідання Верховної Ради у понеділок 13 липня. Серед іншого – на ньому розглянуть скасування раніше запровадженого обмеження зарплат чиновників.

  Про це стало відомо із відповідного розпорядження на сайті ВР та законопроєкту №3708.

  У порядку денному засідання, яке ініціював президент Зеленський, парламентарям пропонується проголосувати, щоб обмеження у 47 тис. грн (10 мінімальних заробітних плат) діяло не довше трьох місяців від дня запровадження граничної суми. 

  Враховуючи, що відповідна норма була проголосована ще 13 квітня, то у випадку позитивного голосування – у той же понеділок, 13 липня, термін дії обмеження і завершиться.

  У порядку денному загалом 13 питань, середи яких внесення змін до законів "Про ринок електроенергії", "Про держбюджет України на 2020 рік", до деяких законодавчих актів щодо соцзахисту в умовах карантину тощо.

  Нагадаємо, на позачерговому засіданні Верховної Ради 13 квітня проголосували внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік, згідно з якими на період карантину запроваджувалося обмеження на зарплати чиновників та суддів у 10 мінімальних зарплат – тобто до 47 230 грн.

  Попередній матеріал
  У західних регіонах України оголосили штормове попередження
  Наступний матеріал
  Потрапив під мінометний обстріл: стало відомо ім'я бійця, який загинув на Сході країни
  Loading...