5 канал

Данилюк про підвищення пенсійного віку: "Ми йдемо трохи іншим шляхом"

Питання пенсійної реформи – надзвичайно актуальне питання не для МВФ, а для України

Питання пенсійної реформи дуже давно в усіх меморандумах МВФ. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Питання пенсійної реформи вже дуже давно майже в усіх меморандумах МВФ. Тому що в принципі проведення пенсійної реформи було актуальне і 10 років тому, і 15 років тому, але зараз воно надзвичайно актуальне через демографічну ситуацію, через ситуацію на ринку праці. Це надзвичайно актуальне питання не для МВФ, а для України, тому що всі зараз розуміють, що рівень пенсій в Україні невисокий і не реформована система, і економіка, яка зараз в нас є, вона без суттєвої реформи пенсійної системи не дозволить підвищити пенсії", – сказав він.

На уточнювальне запитання, чи потрібно підвищувати пенсійний вік, міністр відповів: "Ми йдемо трохи іншим шляхом. В нас є декілька напрямків. Перше: це там, де є зловживання або якісь пільги, які не є обґрунтовані, їх треба прибрати ... Далі - якщо є видатки, які непритаманні пенсійній системі, їх треба також прибрати з Пенсійного фонду ... Ну і третє ... ми розглядаємо декілька варіантів, зокрема також і встановлення параметрів певних, таких пріоритетів – це стаж".

Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє підвищення пенсій у жовтні за умов пенсійної реформи.

Попередній матеріал
У мережі з'явилось відео перших хвилин після жахливого вибуху у метро Санкт-Петербурга
Наступний матеріал
У Львові над Ратушею замайорів шестиметровий синьо-жовтий стяг
Loading...

Питання вартістю $3 млрд: Україна оскаржуватиме рішення Високого суду щодо "боргу Януковича"

У Мінфіні пояснили причини перенесення розгляду траншу для України

Пенсійна, земельна, банківська та інші реформи: голова Мінфіну розкрив зміст меморандуму з МВФ

Гройсман обіцяє підвищення пенсій у жовтні за умов пенсійної реформи

Систему "поклали": у Мінфіні повідомили про спробу зірвати запуск реєстру відшкодування ПДВ

Мінфін запустив е-реєстр відшкодування ПДВ