Віктор Уколов
Віктор Уколов 5 канал

Чим вища явка на виборах, тим менша можливість фальсифікацій – Уколов

Читайте по-русски
Через нові правила заповнення бюлетенів частина з них будуть визнані сфальсифікованими, недійсними та зіпсутими, зазначив експерт

Процес підрахунку голосів на місцевих виборах буде надзвичайно складним, вважає політичний консультант Віктор Уколов. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За його словами, причиною складного підрахунку голосів на місцевих виборах буде оновлений Виборчий кодекс.

"Не так складно голосувати, як складно буде рахувати. Чи спотворить це результати? Напевне, тому що частково ці бюлетені будуть визнані сфальсифікованими, недійсними, зіпсутими. Тому що люди не розберуться, де ставити ці галочки, і як їх ставити", – сказав експерт.

"Якщо так довго будуть голосувати, то можуть порахувати так, як треба порахувати. А хотілося би, щоб порахували так, як проголосували люди", – зазначив Уколов.

На його думку, можливість фальсифікацій залежить насамперед від явки виборців.

"Чим вища явка, тим менша можливість фальсифікацій. Я розумію, що страшно, коронавірус. Але якщо ви зацікавлені в тому, щоб у вас була професійна місцева влада, а не влада дилетантів, якщо ви не хочете, щоб "зелені" знову взяли більшість голосів, як це було рік тому, то ви маєте прийти голосувати. Тому що при маленькій явці фальсифікації робити найлегше. Беріть маски, беріть рукавиці і йдіть голосувати", – підсумував Уколов.

Нагадаємо, у КВУ розповіли про нову чорну технологію, що може спотворити результати місцевих виборів.

Попередній матеріал
Смертельна ДТП на Харківщині: 19-річному водію оголосили про підозру
Наступний матеріал
Медиків, які лікують хворих на COVID-19, провакцинують від грипу безкоштовно
Loading...