Сергій Рахманін, депутат "Голосу"
Сергій Рахманін, депутат "Голосу" 5 канал

Чим раніше Таран піде з посади, тим краще для української армії – Рахманін

Читайте по-русски
Питання відставки міністра оборони давно перезріло, адже він вкрай погано відповідає за тилове забезпечення, впевнений депутат

Міністр оборони Андрій Таран вкрай погано відповідає за тилове забезпечення українського війська, тому чим швидше він піде зі своєї посади, тим краще для армії. Про це в ефірі ток-шоу "Прямим текстом з Юрієм Луценком" на "5 каналі" сказав член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, депутат "Голосу" Сергій Рахманін.

"Моя точка зору однозначна. Я вважаю, що чим раніше це відбудеться, тим краще це буде для сектора безпеки і оборони і обороноздатності зокрема. Ще раз наголошую, за безпосередню бойову складову, військову, воєнну – відповідають інші люди. Це генерали Хомчак, Наєв, Кравченко – це люди, які безпосередньо опікуються бойовими завданнями. Пан Таран має відповідати за тил. За тил він відповідає вкрай погано", – впевнений депутат.

"Тому його питання не просто назріло, воно перезріло. Думаю, що хто б не прийшов на його місце, навіть не можу уявити собі людину, яка б настільки безглуздо керувала Міністерством оборони, як це робить нешанований мною Андрій Васильович Таран", – наголосив Рахманін.

Дивіться повний запис програми "Прямим текстом":

Нагадаємо, на думку учасника російсько-української війни та блогера Олексія Петрова, Україна втратила останні два роки в відновленні боєздатності армії, яке перед цим мало колосальні темпи.

Попередній матеріал
Локдаун у Києві можуть продовжити до кінця травневих свят – Кличко назвав умову
Наступний матеріал
Топ-10 контрабандистів країни – проти кого Зеленський запровадив санкції та чи можна оскаржити це рішення в судах
Loading...