Максим Степанов
Максим Степанов Фото "Главком"

Чому "слуги" готові міняти високі посади в уряді на крісла в регіонах – політтехнолог

Читайте по-русски
Судячи з усього, зараз готується достроковий розпуск парламенту, зазначив Подорожній

"Слуги" не вірять, що їм вдасться залишитись на державних посадах, тому і міністри, і голови ОДА намагаються "перескочити" на виборні посади, зазначає політтехнолог Юрій Подорожній. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

Проте, за словами експерта, зробити їм це, найімовірніше, не вдасться: "Люди ж дадуть оцінку тому, що було зроблено на посаді міністра, на посаді голови облдержадміністрації, і навряд чи їм вдасться отримати з цього якийсь позитив", – сказав Подорожній.

На його думку, раніше були лише поодинокі випадки, коли хтось йшов з Києва на місцевий рівень, а зараз це перетворюється на масову тенденцію.

"Воно непомітно було не тому, що такого явища не було, а тому, що масово не переходили. Не вірять у політичну силу "Слуга народу" державні службовці, призначені президентом, призначені парламентом", – зазначив Подорожній.

"У кожного з тих, хто перебуває на посаді міністра або голови ОДА, є трішки більше інформації, ніж у нас. Але судячи з того, що відбувається, найімовірніше, готується парламентська кампанія – достроковий розпуск парламенту. Тому краще зараз пересидіти десь в ОТГ, облраді, міськраді, або взагалі піти на посаду міського голови", – підсумував політтехнолог.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов буде першим у списку партії "Слуга народу" на виборах до Одеської обласної ради.

Попередній матеріал
У Львові масова ДТП: рух об'їзною дорогою повністю паралізований
Наступний матеріал
У ДБР заявили, що з'ясували "справжні причини" окупації Криму – оприлюднили власну версію
Loading...