Посвідчення водія
Посвідчення водія racurs.ua

Уряд планує переглянути правила тимчасового вилучення водійських прав: що має змінитися

  Кабінет Міністрів України має намір внести зміни щодо вилучення водійських прав

  У середу Кабінет Міністрів України планує утворити Міжвідомчу координаційну комісію з питань імпортозаміщення. Відповідний проект постанови оприлюднений у порядку денному засідання на "Урядовому порталі". Про це повідомляє "Укрінформ".

  Також Кабінет Міністрів має намір уповноважити міністра фінансів Данилюка на підписання листа щодо приєднання України до міжнародних ініціатив Організації економічного співробітництва та розвитку з протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування, а міністра інфраструктури Володимира Омеляна – на підписання Меморандуму про співпрацю з Міжнародною морською організацією щодо участі в Системі аудиту держав – членів Міжнародної морської організації.

  У порядку денному розглянуть питання щодо призначення довічних державних іменних стипендій громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність, а також щодо призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери.

  Загалом у середу уряд має намір внести зміни щодо тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, затвердити Імплементаційний протокол між Кабінетом Міністрів України та урядом Турецької Республіки щодо співробітництва в галузі географічної інформації.

  Не виключено, що учасники засідання внесуть зміни до положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

  Також планується внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія". Міністр внутрішній справ Арсен Аваков ініціюватиме затвердження порядку розроблення плану управління ризиками затоплення. Є в порядку денному і низка інших важливих питань.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів виключив низку країн зі списку держав, операції з резидентами яких контролюються Україною для цілей трансфертного ціноутворення (ТЦО).

  Попередній матеріал
  Масове отруєння на Харківщині: у шкільній їдальні виявили численні порушення
  Наступний матеріал
  У Мін'юсті розробляють санкції проти підприємців, що не виплачують зарплати
  Теги:

  Президент погодив фото- і відеофіксацію порушень правил паркування та евакуацію авто

  "Додому три години їдуть": через капремонт доріг у Києві водії стоять у заторах

  Уряд готовий розірвати програму економічного співробітництва з РФ – Гройсман

  "Де починається Сміла – закінчується дорога": водіям міста урвався терпець

  "Цивільний шлагбаум": як в Одесі активісти відповіли на незаконну стоянку біля моря

  У Польщі звільнили одразу 17 віце-міністрів