Школа, ілюстративне фото

Масове отруєння на Харківщині: у шкільній їдальні виявили численні порушення

Наразі зареєстрували 22 випадки отруєння – це 21 учень та кухар харчоблоку

В учнів одній зі шкіл Харківщини зафіксували масовий спалах гострої кишкової інфекції. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Як стало відомо, в учнів школи Борівського району вже зареєстрували 22 випадки отруєння – це 21 учень та кухар харчоблоку. Діти лікуються амбулаторно, а працівника їдальні – шпиталізували.

Попередньо, потерпілим встановили такі діагнози: ротавірусна інфекція" – 16 осіб, "ротавірусна інфекція" – 2 особи, "гастроентероколіт" – 4 особи. При цьому лабораторні дослідження підтвердили ротавірусну інфекцію у 10 осіб.

До харчоблоку школи навідалися фахівці Держпродспоживслужби. Там вони виявили чисельні порушення санітарного законодавства. Так, не було дотримано поточність технологічного процесу, виявлені продукти харчування без відповідного маркування. У школі також не було організовано питний режим для учнів.

Наразі директору Богуславської загальноосвітньої школи надали розпорядження усунути порушення санітарного законодавства. 

Нагадаємо, 1 лютого у Харкові через отруєння до лікарні в тяжкому стані потрапили чотири дитини. Малеча перед цим поїла у школі. 

Попередній матеріал
СБУ затримала зрадника, що став депутатом "Євпаторійської міськради" від "Единой России"
Наступний матеріал
Уряд планує переглянути правила тимчасового вилучення водійських прав: що має змінитися