Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

Лідери трьох фракцій ігнорують роботу в комітетах Ради – КВУ

КВУ проаналізували відвідування лідерами фракцій засідань комітетів ВР

Комітет виборців України в рамках проекту "Дослівно" проаналізував відвідування головами фракцій ВР засідань парламентських комітетів за три роки: лідери фракцій переважно ігнорують роботу в комітетах.

Відповідну заяву зробив заявив голова КВУ Олексій Кошель на прес-конференції у Хмельницькому під час презентації звіту комітету: "Три роки Верховної Ради: як працювали народні депутати", повідомляє прес-служба організації.

"Найгірші показники відвідуваності у Ю.Бойка, Ю.Тимошенко та О.Ляшка. За три роки Ю.Бойко відвідав 2% засідань комітету, до якого входить, Ю.Тимошенко – 11%, О.Ляшко – 41%, О.Березюк – 75%, А.Герасимов – 81%, М.Бурбак – 95%", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко за три роки був присутній лише на одному засіданні із 60 Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Також голова фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко стала членом Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин 15 січня 2015 року, і відтоді була присутня на чотирьох засіданнях комітету із 37, зазначили у КВУ.

За даними організації, лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав лише 28 із 68 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Повідомляється, що Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк був присутній на 59 із 79 засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

"Голова фракції БПП Артур Герасимов за три роки відвідав 74 із 91 засідання Комітету з питань національної безпеки і оборони. При цьому за час свого перебування на посаді голови фракції БПП (із 4 квітня 2017 року) А.Герасимов був присутній на 12 із 15 засідань комітету", – зазначається у повідомленні.

Голова НФ Максим Бурбак був присутній на 57 із 60 засідань Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, додали в КВУ.

"Бойко, Тимошенко і Ляшко фактично ігнорують роботу парламентських комітетів. При цьому робота комітетів є не менш важливою складовою діяльності народного депутата, ніж голосування в сесійній залі. Якщо депутат систематично ігнорує засідання комітету, це вказує, що він не виконує своїх прямих обов’язків. Відповідно до ст. 24 ЗУ "Про статус народного депутата України", народний депутат зобов'язаний бути присутнім на засіданнях комітету, до якого його обрано, та брати участь у його роботі", - зазначив Кошель.

Зазначається, що інформація про відвідування засідань комітетів ВР подана включно до 3 листопада 2017 року. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Скандинавський підхід": Як з мітингувальниками під Радою працює "антиконфліктна група" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Радіоактивна хмара над Європою: науковці визначили її походження – Росія або Казахстан
Наступний матеріал
Кабмін погодив посилення покарання за порушення правил дорожнього руху: які штрафи очікують українців
Loading...

Рада схвалила законопроект про захист економічної конкуренції

Рибалку звільнили з посади глави фінкомітету

Рада збільшила обсяг житлових субсидій для громадян у 2017 році до 68,8 млрд грн

ВР ухвалила реформу ЖКГ: що зміниться для українців

Голови місцевих держадміністрацій та їх заступники більше не будуть держслужбовцями

5 канал - трансляція наживо