Депутати у ВР
Депутати у ВР 5.ua

Немає завзяття працювати: нардепи у вересні встановили антирекорд – КВУ

В середньому один народний депутат взяв участь у 25% голосувань за місяць

У вересні-місяці народні обранці показали рекордно низькі показники участі в голосуваннях Верховної Ради. Як повідомляє ГО "Комітет виборців України", в середньому один народний депутат взяв участь у 25% голосувань за місяць – це найнижчий показник за увесь 2017 рік.

Для порівняння: за даними КВУ, в липні, наприклад, один пересічний нардеп брав участь у 48% голосувань парламенту, в червні – 55%, в травні – 49%, в квітні – 45%, в березні – 54%, в лютому – 51%, у січні – 50%.

В цілому у першому місяці осені регулярно голосували (тобто більш ніж у половині випадків) тільки 60-80 депутатів. Водночас 353 народних обранця прогуляли половину і більше голосувань у вересні – тобто взагалі не брали участь у голосуваннях. Із них 46 – пропустили понад 90% голосувань.

"У ВР також є 19 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць. Із них шість із групи "Відродження" – Барвіненко В.Д. , Бондар В.В., Пресман О.С, Кацуба В.М., Писаренко В.В., Шкіря І.М.; шість позафракційних – Жеваго К.В., Мураєв Є.В., Клюєв С.П., Константіновський В.Л., Онищенко О.Р., Ярош Д.А., п'ять членів "Опоблоку" – Ларін С.М., Шенцев Д.О, Звягільський Ю.Л. Бакулін Є.М., Рабінович В.З., два БПП – Кривохатько В.В і Чепинога В.М.", – звітує КВУ.

Варто відзначити, що у вересні відбулося 933 голосування, 856 із яких стосувалися правок до законопроекту судової реформи.

Дивіться також фотогалерею:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
Омелян подав позов проти МАУ щодо захисту своєї честі й гідності
Наступний матеріал
Нардепу Довгому вручили підозру - прокуратура