zn.ua

Голови місцевих держадміністрацій та їх заступники більше не будуть держслужбовцями

Законом встановлюється, що чинність закону ”Про державну службу” не поширюється на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників

Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект №7126 про внесення змін до деяких законів щодо окремих питань проходження державної служби. Відповідне рішення підтримали 234 народних депутата із 358 присутніх на пленарному засіданні у четвер, 9 листопада.

Документ, зокрема, передбачає внесення змін до закону "Про державну службу", згідно з якими посади чільників місцевих державних адміністрацій та їх заступників не будуть вважатися посадами держслужбовців. Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Як зазначає УНІАН, голови місцевих держадміністрацій вилучаються з переліку посад державної служби категорії "А" (вищий корпус державної служби), а їх заступники – з категорії "Б" відповідно.

Натомість до категорії "Б" віднесено посади керівників та заступників керівників структурних підрозділів місцевих держадміністрації, апаратів місцевих держадміністрацій, їх структурних підрозділів.

Законом також встановлюється, що повноваження керівника держслужби в місцевих держадміністраціях здійснює керівник апарату – в апараті місцевої держадміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права); керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права – у такому підрозділі.

Нагадаємо, раніше сьогодні ж Рада ухвалила закон про житлово-комунальні послуги.

Дивіться також фотогалерею:

Штовханина й вирвані мікрофони: Нардепи зірвали розгляд законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Львівщині в одному з навчальних закладів помер 16-річний юнак
Наступний матеріал
Рада збільшила обсяг житлових субсидій для громадян у 2017 році до 68,8 млрд грн
Loading...