Андрій Богдан
Андрій Богдан 112.ua

Богдан хотів припинити розслідування справ щодо Революції Гідності і Януковича – Горбатюк

  Читайте по-русски
  За словами Горбатюка, про це йшлося наприкінці зустрічі із президентом Зеленським

  Керівник Офісу президента України Андрій Богдан хотів припинити розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності, а також економічні злочини біглого президента Віктора Януковича та його оточення. Таку заяву зробив ексначальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю "Прямому".

  Зі слів Горбатюка, розмова відбулася наприкінці зустрічі із президентом Володимиром Зеленським.

  "На тій зустрічі з Зеленським він підійшов (Богдан – ред.)… Не знаючи про суть, сказав: "Не розслідувались справи, не розслідувалися стосовно вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович". А він (Зеленський – ред.) каже сам: "Як же не розслідувались, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?". – "Значить, тоді вже не треба розслідувати. Все розслідувано – і вбивства протестувальників, і вбивства правоохоронців. Значить, все, далі не треба розслідувати", – переповів Горбатюк.

  І продовжив: "Та ні, кажу, треба розслідувати, і багато ще до завершення. І, в першу чергу, стосовно організаторів, і потрібні зміни в закон. І це саме питання президента щодо внесення змін в закон, який розблоковує можливість застосування заочного судочинства… Плюс, ще злочинна організація Януковича, економічні злочини підлягають розслідуванню".

  За словами Горбатюка, на це Богдан відповів: "Ні, це не питання президента. Будете розповідати новому генеральному прокурору… Про що ви розказуєте? Які економічні злочини? Про що ви розказуєте?" Після чого керівник ОП начебто перевів тему, що вже наступний відвідувач чекає зустрічі із главою держави.

  Колишній очільник Управління спецрозслідувань наголосив – Богдан говорив усе це серйозно.

  "Я, можливо, перебільшую з точки зору емоційної, але суть така була. Тобто перехід від того, що нічого не розслідувано. А потім до того, що треба розслідувати", – зазначив Горбатюк.

  Нагадаємо, раніше Горбатюк заявив, що розслідування усіх справ, які стосуються злочинів під час Революції Гідності, було фактично зупинене.

  Попередній матеріал
  "Пацан сказав, пацан зробив": відомий журналіст Аркадій Бабченко виїхав з України
  Наступний матеріал
  Доба на передовій: ворог гатить із "важкого" озброєння, одного бійця ЗСУ поранено
  Loading...