Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка ГО \"Ліга інтернів\"

Рябошапка вважає, що злочинної організації Януковича не було – Горбатюк

Читайте по-русски
Рябошапка вважає, що це вигадка ексгенпрокурора Юрія Луценка

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка вважає, що злочинної організації президента Віктора Януковича не існувало. Про це в інтерв'ю "Радіо НВ" заявив звільнений із посади керівника управління спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк, інформує "5 канал".

За його словами, Рябошапка вважає, що це "видумка" ексгенпрокурора Юрія Луценка. Окрім того, Горбатюк також пов'язав своє звільнення з небажанням ГПУ розслідувати справи так званого угруповання Януковича.

Сергій Горбатюк, керівник управління спеціальних розслідувань ГПУ (2014-2019), сказав: "Такі заяви (про відсутність ОЗУ Януковича, – УП) є, і робляться кроки для того, щоби цю (ланку розслідувань) зруйнувати. Я казав: "Якщо ви хочете не бачити ознак злочинної організації, вважаєте, що це якась вигадка – будь ласка, там є 5 тисяч томів, читайте, виписуйте докази і виносьте постанову про закриття кримінального провадження".

Як повідомляв 5.UA, напередодні генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення керівника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Підставою у відомстві назвали те, що він не подав заявку на переатестацію. Сам Горбатюк заявив, що оскаржуватиме таке рішення в суді. Сергій Горбатюк очолював управління спеціальних розслідувань ГПУ від грудня 2014 року. Зокрема, опікувався справами про злочини під час Революції Гідності. До цього 10 років працював слідчим ГПУ.

Попередній матеріал
Субсидії по-новому: коли та як саме зміняться нарахування пільг – інфографіка
Наступний матеріал
Забрудення повітря в Україні: Мінекоенерго проведе додаткові вимірювання
Loading...