Дмитро Чекалкин
Дмитро Чекалкин 5 канал

"Бійтеся байдужих": покаранням за громадянську пасивність є прихід злодіїв до влади – Чекалкин

Читайте по-русски
У шоумена завжди був чорний список осіб, для яких він не організовує заходи

Публічна особа має висловлювати свою громадянську позицію, а в окремих випадках це стає обов'язковим, вважає дипломат, гуморист та шоумен Дмитро Чекалкин. Про це він сказав в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"Якщо йдеться про виживання країни, не маєш права мовчати. Є такий принцип: бійтеся байдужих – саме з їхньої мовчазної згоди відбуваються найбільші злочини. Покаранням за громадянську пасивність є прихід до влади злодіїв", – сказав дипломат.

За словами Чекалкина, у нього завжди був чорний список осіб, для яких він не організовує святкування в рамках своєї діяльності як шоумена. Зокрема, якось йому надійшла пропозиція від помічника Азарова організувати ювілей для дружини прем'єра часів Януковича. Як зазначив Чекалкин, помічник Азарова навіть запропонував десятикратну оплату, але все одно дістав відмову. За словами шоумена, на той момент у списку були також Янукович, Пінчук, Кучма, Черновецький та інші.

Чекалкин наголосив, що зараз людей у його чорному списку залишилось менше, але вони все ще є: "Медведчук, Бойко, до яких я б ніколи не пішов. Ну і вся ця "зелена" команда", – підсумував шоумен.

Див. також: "Йти на поступки Путіну – те саме, що сподіватись умиротворити Гітлера" – Чекалкин

Попередній матеріал
Черги, задуха та тиснява: як триває екстремальний підрахунок голосів виборців у Харкові
Наступний матеріал
Вибори міських голів: що наразі відомо про голосування та кому доведеться позмагатися в другому турі
Loading...