"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"
"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі" 5 канал

Безвіз, падіння рейтингів і вибори: "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова стартував на "5 каналі"

Читайте по-русски
Попри те, що під час обговорення "порядку денного" гості, часом, і критикували один одного, конструктиву у розмові – досягли

Година до ефіру. Останні приготування за кадром: перевірка звуку та налаштування камер. Ведучого Віталія Портникова перед етером ловимо за планшетом та цікавимось як готується.

"Звичайно я читав політичні новини. Так всі говорять політичні журналісти. Але нікому не вірте. Насправді я намагаюся відволіктися від політики. Тому що, якщо людина перед ефіром буде читати новини, то вона вже буде виглядати трошечки не нормальною. Я дивлюсь красиві картинки. Гостям треба готуватися до того, щоби вони виглядали розумними – це не всі можуть", – каже телеведучий Віталій Портников. 

До політичної дискусії в прямому ефірі готувалися і гості: хтось вивчав опонентів, хтось аналізував події сьогодення, а інші покладалися на багаторічний досвід.

"Я 12 років в політиці, 12 років у жорстких телевізійних ефірах. Не дружніх, дружніх. Коли ти віриш у що говориш – не треба хвилюватись", – вважає народний депутат "Батьківщина" Сергій Власенко. 

"Вивчала, аналізувала, дивилася на риторику опонентів. Що їх цікавить. Як вони висловлюються. Не хвилююсь", – розповідає народна депутатка "Слуги народу" Олена Шуляк. 

"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"
"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"5 канал

"Намагався проаналізувати увесь потік щодо останніх найбільш гострих подій. Місцеві вибори, загрози безвізу, подивитися аналітичні матеріали, бо коли питання ставить Віталій Портніков – це завжди серйозно", – каже народний депутат "Голосу" Ярослав Юрчишин. 

Про те, як вирішити проблеми, і про те, що нас чекає в майбутньому. "ПОЛІТКЛУБ" на "5 каналі" з Віталієм Портніковим. У дискусії беруть участь політики, експерти та журналісти.

"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"
"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"5 канал

Чи є загроза втратити безвіз і як падіння рейтингів чинної влади позначиться на місцевих виборах - це перші теми для півторагодинної дискусії.

"Підбір теми з боку каналу і ведучого, і редакції є дуже правильним. Тому що, це можливість не просто поговорити, а через цю дискусію спробувати змінити майбутнє", – вважає народний депутат "ЄС" Олексій Гончаренко. 

"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"
"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"5 канал

Мета програми не констатувати, а відповісти "що робити", пояснює її ведучий.

"Коли починав цю програму, вона починалась, як дискусія у кав'ярні. Бувають різні кав’ярні. Знаєте – буває руський кабак. З усіми його принадами. А буває дискусійна площадкам, де люди п’ють каву. Навіть інтелігентно пити пиво, чи віскі. І розмовляють. У цій розмові народжується істина. А коли ти цією пивною кружкою даси по голові співрозмовнику, то істина не народиться. Нам потрібно пиво, а не "піво" в нашій розмові", – переконаний Віталій Портников. 

"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"
"ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі"5 каналІ попри те, що під час обговорення "порядку денного" гості, часом, і критикували один одного, конструктиву у розмові – досягли.

Евеліна Михайленко, Олександр Степанов, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Авіакатастрофа літака АН-26: світові лідери вислови співчуття Україні
Наступний матеріал
Зеленський доручив припинити польоти на АН-26 до кінця розслідування
Loading...