Наталія Бернацька
Наталія Бернацька 5 канал

Бернацька: Найбільший ризик на виборах – повернення "зелених чоловічків"

Новообрані члени ЦВК побоюються провокацій з боку Росії під час виборів-2019

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" обраний член ЦВК, колишня заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька розповіла про найбільшу загрозу для України в наступному році.

"Чи не простий 2019-й рік? Однозначно непростий, бо я тут бачу ризики, що можуть бути використані сили Російської Федерації, які неофіційно, у вигляді якихось "зелених чоловічків" на одній виборчій ділянці влаштують якийсь безлад, на іншій ділянці. У нас буде питання в тому, скільки відсотків ми зможемо підрахувати; питання в тому, що відбулися вибори, що все в країні стабільно. Це найбільший ризик, який я бачу для нас у 2019 році", – зазначає Бернацька.

Вона додає: "А всередині ЦВК – звичайно, нам треба поспілкуватися з колективом, який дуже багато років там працює, дізнатися, як він налаштований. Але та команда, яка зараз у парламенті була обрана від різних політичних сил (це не мої слова, а слова інших наших колег-експертів), справді – високопрофесійні люди, юристи з високою репутацією, які в жодному разі, я впевнена, не будуть ризикувати своїм ім'ям, честю та гідністю для того, щоб порушити закон".

Детальніше дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Перші подробиці виступу Порошенка та побоювання "декадансу ООН" – включення з Нью-Йорка
Наступний матеріал
Бойові історії з-під Бахмутської траси – про пса Патрона та залишений окупантами мотоцикл