Арсен Аваков

Аваков: "У питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас"

Україна готова переймати досвід багатьох передових країн, але нам вже є чому навчити й інші країни

Напередодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розпочав робочий візит до Сполучених Штатів Америки. У ході візиту заплановані зустрічі із представниками Держдепу США та Федерального бюро розслідувань. Про це інформує прес-служба МВС.

А от ключовим питанням візиту стане протидія агресії РФ.

"Наш візит включатиме, безумовно, як політичні питання, так і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні, – зазначив Арсен Аваков. – Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас".

Ще одним питанням під час візиту стане посилення співпраці із ФБР для протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі.

"Це дуже важливо, зважаючи на події у Солсбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози", – підкреслив очільник МВС України.

Візит до США триватиме 5 днів. Він передбачає також відвідування центру, де навчають агентів ФБР – академію Квантіко, та низку зустрічей щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

"Це та організована злочинність, що діє на території України під впливом Росії. Мета – дестабілізація ситуації на території України. Саме для цього російська влада використовує "злодіїв у законі" та інших злочинців, які їдуть з Росії до України", – уточнив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

За підсумками візиту сторони планують підписати Меморандум про співпрацю між Національною поліцією України та Управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США (Drug Enforcement Administration).

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Легендарне місце": Порошенко побував у Військовій академії США – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Майже 60 обстрілів в АТО: ворог вдарив зі 120-мм мінометів на двох напрямках
Наступний матеріал
Трансформація "Уралу": на Черкащині волонтери взялися "омолоджувати" військового велетня