Олександр Погребиський
Олександр Погребиський eurosolidarity.org

Активістам та блогерам, які висвітлюють засідання ТКС щодо "вагнергейту", відключили інтернет та заблокували роботу – Погребиський

Читайте по-русски
Ветеран переконаний, що влада намагається "замилити" розслідування

На засідання псевдоТСК, де розглядали питання "вагнергейту", не допустили військовослужбовців, які хотіли надати важливу інформацію для розслідування. Активістам, які висвітлювали роботу "комісії", відключили інтернет. Про це повідомив учасник російсько-української війни, громадський активіст і блогер Олександр Погребиський на сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні в будівлі комітетів ВРУ, де проходило засідання ТСК імені Зеленського та ОПЗЖ, на якому мали розглядати питання "вагнергейту", після того як активісти в онлайн-режимі запитали голову ТСК Мар‘яну Безуглу, чи викликатимуть на ТСК Зеленського, в будівлі, де засідала ТСК, відключили wi-fi та мобільний інтернет (LTE)", – розповів громадський діяч.

"Слуги" бояться простих запитань", – зауважив він.

Олександр Погребиський переконаний, що влада намагається "замилити" розслідування питання про зрив спецоперації по затриманню російський найманців з ПВК "Вагнера", які вбивали українців на Донбасі.

"Сьогодні мали заслухати військовослужбовців, які хотіли повідомити ТСК важливу інформацію стосовно "вагнергейту". Їх не допустити до засідання", – також розповів він.

Дивіться також стрім з Верховної Ради:

Нагадаємо, опозиційних депутатів не допустили на засідання псевдоТСК щодо "вагнерівців" – попри те, що нардепи від "Європейської Солідарності" та "Голосу" мають повний доступ до держтаємниці та секретних матеріалів.

Попередній матеріал
У РФ заявили про завершення будівництва "Північного потоку-2" – у ВР готуються звертатися до європейських партнерів
Наступний матеріал
"Без України НАТО слабшатиме" – що сказав президент під час форуму YES та як оцінюють візит Зеленського до США експерти
Loading...