Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар фото Європейська солідарність

"Жоден великий телеканал не показав розслідування CNN про "вагнергейт": Сюмар вказала на запровадження Зеленським цензури в Україні

  Читайте по-русски
  Нардепка наголосила, що нинішня влада боїться критики, любить "теплу ванну" і хоче, аби всі мовчали

  Чинна влада намагається "закрити рота" опонентам, зазначила депутатка від "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар з трибуни парламенту, після того, як Микола Тищенко перешкоджав депутату Гео Леросу зробити заяву щодо "вагнергейту".

  Сюмар вважає, що нинішня влада боїться "вагнергейту".

  "Зеленський панічно боїться "вагнергейту", тому його посіпаки в парламенті намагаються закрити рота опонентам", – сказала депутатка.

  "Нинішня влада боїться критики, любить "теплу ванну" і хоче, аби всі мовчали, але так не буде", – про це наголосила Вікторія Сюмар з трибуни парламенту після того, як Микола Тищенко перешкоджав депутату Гео Леросу зробити заяву по "вагнергейту".

  "Якщо ми рухаємося в Європу, то давайте не вбивати тут парламентаризм. Тому що, коли один "боров" вирішив, що він може диктувати, кому і що говорити, то ми самі себе обнуляємо. Коли ми хочемо, щоб усі мовчали, коли ми так боїмося критики, коли ми так хочемо теплої ванни, ми себе знову таки лише обнуляємо – і як парламент, і як держава", – зазначила депутатка від "Європейської Солідарності".

  Вона зауважила: "Не можна так боятися критики, не можна, щоб з цієї трибуни не можна було говорити. Вам дуже хочеться, щоб уся країна замовчала. Ви вчора зробили все можливе, аби жоден телеканал не написав про розслідування CNN про "вагнерівців". Жоден великий телеканал. Це називається, хлопці і дівчата, цензура".

  "А те, що тут робить депутат Тищенко, називається простим словом жлобство. Я хочу повторити, тут не має бути жлобів. Ви депутати, а не жлоби. Ви представники народу України. І давайте ми всі будемо про це пам’ятати", – наголосила Вікторія Сюмар.

  "І ще одне. В Україні на кожну силу є ще більша сила. Тому що, коли Янукович розігнав студентів на Майдані, на наступний день на Майдані був мільйон. І на вас знайдеться більша сила. Пам’ятайте про це, ті, хто уявив себе "смотрящими" за країною, за парламентом", – резюмувала нардеп.

  Нагадаємо, нещодавно Тищенко виштовхав із трибуни Верховної Ради нардепа Гео Лероса.

   

  Попередній матеріал
  Згадав квартиру в Ізраїлі, але "забув" про гроші: нардеп зі "Слуги народу" не задекларував позику на понад 320 тисяч шекелів
  Наступний матеріал
  Для шанувальників якісної гітарної музики – нове унікальне шоу Серго Чантурія
  Loading...