Парубій і Забродський
Парубій і Забродський "5 канал" / Олена Рибінська

Опозиційних депутатів не допустили на засідання псевдоТСК щодо "вагнерівців"

Читайте по-русски
Хоча нардепи від "Європейської Солідарності" та "Голосу" мають повний доступ до держтаємниці та секретних матеріалів

Народних депутатів від "Європейської Солідарності" Андрія Парубія, Михайла Забродського, Михайла Бондара та Миколу Величковича, а також представників "Голосу" Сергія Рахманіна і Романа Костенка – не допустили на засідання так званої "Тимчасової слідчої комісії" щодо "вагнергейту". Про це стало відомо під час брифінгу.

"Як народні депутати ми маємо повний доступ до державної таємниці, секретних матеріалів і закритої інформації. Це підтверджено. Але комісія проголосувала, що ми не можемо брати участь у засіданні. Це ще раз засвідчило, що насправді ця ТСК була створена не для розслідування державного злочину, а щоб відбілити можливих учасників зливу операції", – наголосив Парубій.

Нардеп Михайло Забродський вказав, що нині в роботі ТСК беруть участь лише представники президентської "Слуги народу" – відсутній навіть секретар від "Опозиційної платформи – за життя". Тому всі рішення приймаються майже одностайно і очевидно, що для досягнення "певної політичної мети".

Нардепка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла анонсувала, що члени ТСК вийдуть із засідання не раніше 17:00 – нині воно відбувається в закритому режимі, але його протоколюють. На відкрите мають запросити ЗМІ – презентують інформацію від ГУР МОУ та дослідження СБУ, начебто опублікують частину матеріалів. Безугла уточнила, що президента Володимира Зеленського не допитували.

Дивіться також стрім з Верховної Ради:

Нагадаємо, раніше CNN спростувало заяву Зеленського про те, що "Україну втягнули" у "вагнергейт". Як повідомив нардеп Микола Княжицький, американський телеканал підтвердив, що операцію із затримання "вагнерівців" готували українські спецслужби, і спецслужбам США було про неї відомо.

Попередній матеріал
Грошей на субсидії немає, але ви тримайтесь – "Час Ч"
Наступний матеріал
У РФ заявили про завершення будівництва "Північного потоку-2" – у ВР готуються звертатися до європейських партнерів
Loading...