Засуха
Засуха pixabay.com

Агресор прийшов на нашу територію, щоб випити всі соки – Мінекології

Всі території, на яких перебуває окупант, зазнають серйозної шкоди. Це стосується не лише екології, а й гуманітарної, соціальної та багатьох інших сфер

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак прокоментував зневоднення Криму та пояснив, хто в цьому винен. 

"Те, що окупант буде відзначатисяі дбайливим ставленням до української території чи до будь-якої іншої загарбаної території – такого ніколи в історії не було. Ми повинні розуміти, що агресор прийшов на нашу територію, щоб випити всі соки", – каже міністр.

Він зазначає, що ситуація із засухою в Криму – "це яскравий алегоричний приклад випивання соків з української землі". 

"Всі території, на яких перебуває окупант – Російська Федерація – зазнають серйозної шкоди. Зокрема – довкілля, гуманітарна, соціальна сфера і в інших так само панує безчинність і наруга над правами людей. Але що стосується довкілля, – ми фіксуємо це і в Донецькій, і в Луганській області на непідконтрольній українській владі території, і так само в Криму. Кожне окреме явище має різну природу і різне походження – починаючи від екологічної загрози затоплення шахт на Донбасі, закінчуючи пересиханням водних об'єктів", – констатує Семерак.

Він наголошує, що відповідь України в кожному окремому випадку має бути різною, але проблемою залишається те, що агресор не дає дозвіл міжнародним експертам дослідити, промоніторити ситуацію. Це необхідно хоча б для того, аби дізнатися реальний стан справ і загроз, кажуть у міністерстві.

Продовження розмови – далі у відео: 

Нагадаємо, у червні в МінТОТ заявили: окупований Росією Крим повністю засихає через нестачу води. Зокрема, понад 70% раніше нормальної рослинності повністю висихає. 

В ефірі "5 каналу" ситуацію прокоментував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука. Він розповів про кілька варіантів дій України та висловив власну позицію: "Я би сказав: хай конають, але я держслужбовець". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Крим без материкової води: місцева природа засихає на очах – ФОТО

крим, засуха, ґрунт
/
крим, засуха, ґрунт
крим, без води, засуха, кран
/
крим, без води, засуха, кран
Крим без води, засуха
/
Крим без води, засуха
крим, засуха, поле
/
крим, засуха, поле
крим, засуха
/
крим, засуха
крим, засуха, поле, маки
/
крим, засуха, поле, маки
крим, засуха, поле, трактор
/
крим, засуха, поле, трактор
крим, засуха, рослини
/
крим, засуха, рослини
крим, засуха, рослини, поле
/
крим, засуха, рослини, поле

Попередній матеріал
"Паралельна бухгалтерія": Бутусов каже, що гроші в української армії є, та проблема в іншому
Наступний матеріал
"Якась гидота була": подробиці отруєння 26-ти дітей поблизу Львова
Loading...