Путін і Медведєв
Путін і Медведєв 112.ua

"Треба іноді приїжджати до челяді": аналітик про візити Путіна і Медведєва до Криму

Володимир Путін прагне показати кримцям, що "государь – вот он, он с вами"

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний аналітик Олег Лісний пояснив, навіщо президент РФ Володимир Путін і тамтешній прем’єр-міністр Дмитро Медведєв навідуються до окупованого Криму.

Як відомо, нещодавно один з них приїхав на півострів нібито подивитися на парад, а інший – на гала-концерт зірок світового балету.

"Одне з головних проблемних питань – це ментальне приєднання Криму до себе, до Росії. Вони повинні демонструвати, що президент і прем’єр-міністр досить часто відвідують окуповану територію. Можливо, я не так сильно розбираюся в реаліях Росії, та я не пам'ятаю, щоб Путін їздив у якусь із віддалених частин Росії, у Сибір, але не для того, щоб на конях там поїздити і покупатися в холодній воді, а для того, щоб подивитися в очі своїм виборцям, які його так гарно підтримали. Ні, туди якось руки не доходять і фінанси також. Частину цих фінансів тихенько завертають на Крим, тому що це не Донбас, який не потрібен, а Крим вони вже вважають своєю частиною, військовою базою, тому вони в неї якось вкладаються", – розповів Лісний.

Він продовжив:

"Зрозуміло, що санкції, як і решта фінансових проблем, не дають змоги зробити цей "авіаносець" дуже потужним швидко. Тому треба іноді приїжджати до челяді, до народу і показувати, що "государь – вот он, он с вами", "вам важко, але я з вами". В них балет і все решта "впереди планеты всей", це сакральні речі. Тому президент так і робить". 

Водночас, політичний аналітик певен, що такі візити Україна зможе використати як доказ у міжнародному арбітражі.

"Наш МЗС зробив правильно, бо я впевнений: буде юридична відповідальність Росії і президента. І ці моменти, які зараз ми фіксуємо, ляжуть в карну справу проти загарбника – як Росії, так і президента, якщо він буде живий на той момент", – каже Олег Лісний. 

Детальніше дивіться у відео: 

Нагадаємо, українське МЗС висловило ноту протесту через візит Путіна до анексованого Криму.

Дивіться також фотогалерею: 

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Наступний матеріал
Зростання ціни на хліб на 30% – економіст пояснив, чи це можливо
Loading...