Артур Герасимов у Раді
Артур Герасимов у Раді eurosolidarity.org

Аграрний комітет проігнорував поправки опозиції до законопроєкту про ринок землі – Герасимов

  Читайте по-русски
  Комітет не став розглядати більш як 4,5 тис. правок

  Аграрний комітет Верховної Ради не надав можливості представникам опозиції захистити свої поправки до законопроєкту про ринок землі, що був ухвалений у першому читанні. Про це під час прямого включення з кулуарів парламенту повідомив співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов.

  "Європейська солідарність" не змогла обговорити з членами комітету питання встановлення мінімальної ціни на сільськогосподарську землю. Нам не дали можливості захистити нашу позицію по захисту того, що має бути заборонена зміна цільового призначення сільськогосподарських земель, бо це важливо. Щоб наші землі не почали використовуватися під забудову і вбиватися", – наголосив він.

  Нагадаємо, сьогодні аграрний комітет Верховної Ради менш як за годину погодив рішення щодо законопроєкту про ринок землі. Депутати вирішили не розглядати більш як 4,5 тис. правок, які надійшли до другого читання. Не розглянуть таку кількість поправок і в сесійній залі. На голосування комітет запропонував винести лише ключові поправки, яких близько 10.

  Отож, остаточний проєкт закону на засіданні комітету не озвучили, а одразу рекомендували колегам розглянути документ у сесійній залі. Водночас депутати опозиційних фракцій таке рішення називають порушенням регламенту і заявили, що оскаржуватимуть його.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив підписання мирової угоди з "Газпромом" і відмову від штрафу на $7,4 млрд
  Наступний матеріал
  Уряд затвердив вартість трансплантації органів в Україні
  Loading...