finance.bigmir.net

Кабмін схвалив підписання мирової угоди з "Газпромом" і відмову від штрафу на $7,4 млрд

  Читайте по-русски
  Відмова України від мільярдних претензій до російської компанії в антимонопольній справі – одна з умов продовження транзитного контракту

  Підписання мирової угоди між Україною та російським "Газпромом" схвалив Кабінет Міністрів. Про це повідомляє урядовий портал.

  "Схвалити проект Мирової угоди у справі за позовом компанії "Газпром" до держави Україна, яка розглядається арбітражним трибуналом ad hoc відповідно до Арбітражного регламенту Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі, справа ПТС № 2019-10", – мовиться в документі.

  Йдеться про позов "Газпрому" до України. Його розглядає арбітражний трибунал, який спеціалізується на дотримані права у міжнародній торгівлі. Тепер відповідний документ має підписати міністр юстиції Денис Малюська.

  Україна відмовляється від штрафів, накладених Антимонопольним комітетом на "Газпром", загальний розмір яких сягає $7,4 млрд. Відмова від цих претензій – одна з умов підписання нової угоди щодо транзиту газу. Дія чинної закінчується 31 грудня 2019-го.

  Нині перемови щодо нового договору на завершальній стадії. Про це повідомив чільник товариства "Оператор газотранспортної системи України" Сергій Макогон. Російська та українська сторони продовжують перемови у Відні.

  Нагадаємо, напередодні "Газпром" виплатив Україні $2,9 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу.

   

  Попередній матеріал
  Біля Офісу президента відкрили ковзанку
  Наступний матеріал
  Аграрний комітет проігнорував поправки опозиції до законопроєкту про ринок землі – Герасимов
  Loading...