Аграрний комітет
Аграрний комітет 5 канал

Законопроєкт про ринок землі: розглянуті на комітеті правки обнулили – що це означає

Читайте по-русски
Таке рішення депутати ухвалили на засіданні в четвер

Обнулили все, за що билися і сварилися. Аграрний комітет почне заново розглядати правки до законопроєкту про ринок землі у суботу, 28 грудня. Таке рішення депутати ухвалили на засіданні в четвер. До того часу кількість змін планують скоротити. Про таке повідомляє "5 канал".

Їх до законопроєкту подали понад чотири з половиною тисячі. Після того, як розглянули кількасот, домовилися прибрати продубльовані правки. Зробити це планували до 26 грудня, але нову таблицю не підготували. До того ж скаржаться опозиційні депутати, разом з однаковими поправками більшість намагалася прибрати й ті, що не повторюються повністю.

Тож 27 грудня на закритому засіданні підкомітету планують узгодити нову таблицю. Законопроєкт, яким запроваджується відкритий ринок землі, Верховна Рада планує розглянути в другому читанні вже наступного року. Коли саме, не прогнозують, через велику кількість правок його розгляд у сесійній залі може тривати кілька тижнів.

Співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов розповів: "Під час засідання підкомітету було прийняте рішення, що терміновим чином збирається підкомітет разом з учасниками робочої групи. Вони доопрацьовують ці питання. На це виділяється день (завтра) для того, щоб не зменшувати темп опрацювання цього закону. І в суботу знов збирається комітет з питань аграрної політики і земельних відносин та продовжує розгляд цього закону".

Своєю чергою голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає: "Якщо ми не домовимось і зайдемо в клінч, тоді що будуть робити всі? Всі будуть оскаржувати один одного в суді, в Конституційному Суді і таке інше. Тоді треба переміщуватися в площину не домовленостей, а юридичну площину. А в юридичній площині юридичним правильним інструментом є підкомітет".

Як повідомляв 5.UA, аграрний комітет Верховної Ради в четвер, 26 грудня, продовжив розгляд правок до законопроєкту щодо запровадження ринку землі в Україні. Документ, яким пропонується з жовтня 2020 року дозволити продаж сільськогосподарських земель, ухвалили у першому читанні 13 листопада.

Попередній матеріал
Друга апеляційна скарга у справі Антоненка: засідання перенесли – що відомо (оновлено)
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Loading...

Аграрний комітет продовжив розгляд правок до законопроєкту про ринок землі (оновлено)

Запровадження ринку землі: усі фракції ВР підписали важливий меморандум – Разумков

Закон про землю зрозумілий і вигідний для власників паїв, але їм зас*рають голови – Фурса

В Україні є компанії, які обробляють більш як 100 тисяч гектарів землі і з ними немає проблем – аграрій

Пленарне засідання Верховної Ради – відео

Протести в столиці: "Нацкорпус" перекрив рух транспорту Хрещатиком