Євген Радченко
Євген Радченко 5 канал

"А що зміниться?": Ексзаступник голови ЦВК прокоментував рішення Ради

Читайте по-русски
Непрофесійність чи упередженість комісії не може бути причиною для звільнення, наголошує Радченко

Рішення про розпуск ЦВК прокоментував уже колишній заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко. Він назвав його політичним, передає "5 канал".

Каже, усі вибори, які проводив цей склад Центрвиборчкому, відбулися прозоро та демократично, тому непрофесійність чи упередженість комісії не може бути причиною для звільнення.

"Якби нова влада сказала, – добре, ЦВК на той час була сформована не дуже гарно, але вони добре відпрацювали і подивились би, знову ж таки, на ті звіти, ми б це рішення сприйняли. Особисто я б чітко розумів, так, це є політичне рішення. Окей, не питання, перезавантажуйте, переробляйте, новий формат. Нас звинувачують у тому, що ми прийшли за якимось квотним розподілом – добре, я не буду спростовувати чи підтверджувати. Але зараз відкритим текстом депутати кажуть: ми будемо формувати квотну. Питання – що зміниться? Перерозподіл впливу", – зазначив Радченко.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень усього складу Центральної виборчої комісії". Відповідне рішення підтримав 341 народний депутат.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Мінаков, Яхно, Димов і Кебуладзе
Наступний матеріал
"Можуть відбутися на російських умовах": Порошенко прокоментував плани провести вибори в ОРДЛО
Loading...