Гендиретор ММК Ілліча Тарас Шевченко
Гендиретор ММК Ілліча Тарас Шевченко Метінвест

На ММК імені Ілліча призначили нового генерального директора

  Новопризначений генеральний директор раніше очолював Алчевський металургійний комбінат

  На посаду генерального директора Маріупольського металургійного комбінату (ММК) імені Ілліча Групи Метінвест призначений Тарас Шевченко, який раніше очолював Алчевський металургійний комбінат.

  На новій посаді Тарас Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК імені Ілліча, таких як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху "1700", будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об'єктів позапічної обробки сталі. Поряд з розвитком програм по підвищенню ефективності виробництва, одним з ключових завдань нового керівника стане виконання зобов'язань Групи Метінвест по безперервному поліпшенню екологічної ситуації в Маріуполі.

  Тарас Григорович Шевченко - Заслужений металург України з 40-річним стажем. Народився в 1954 році в селі Новоселівка Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 р, "Електротехніка та електрообладнання") і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 р., "Обробка металів тиском").

  Свою трудову діяльність розпочав на Дніпропетровському металургійному заводі ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцювальника до головного інженера - першого заступника генерального директора. З 2000 по 2002 рік працював головним інженером Алчевського металургійного комбінату (м.Алчевськ, Луганська область), а в 2002 році був призначений його генеральним директором. У 2007 році Тарасу Шевченку присвоєно звання Героя України - за значний внесок у розвиток металургійної промисловості.

  Юрій Зінченко, з 2012 року керував ММК імені Ілліча, буде розвивати новий стратегічний напрям керуючої компанії, де обійме посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції.

  Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

  - Юрій Зінченко керував підприємством у складний для галузі і країни час, повний потрясінь і викликів. Попри все він зміг зберегти комбінат, зробив виробництво чистішим, ефективнішим і більш сучасним. Тепер його знання і досвід необхідні керуючій компанії для підвищення нашої конкурентоспроможності на зовнішніх ринках. Новий керівник - Тарас Шевченко - видатний металург, чиє ім'я широко відоме в галузі. Упевнений, що його багатий досвід в проведенні масштабних програм модернізації та антикризового управління дозволить ММК імені Ілліча динамічно розвиватися, зберігаючи за собою лідерство в галузі.

  Попередній матеріал
  На "синій гілці" столичного метро виявлено задимлення
  Наступний матеріал
  КМДА: Киянам переказали більше 4 млн грн за неякісні послуги ЖЕД
  Теги:
  Loading...

  "Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча – директор підприємства

  Через "Укрзалізницю" на ММК імені Ілліча на добу припинили роботу доменної печі – директор підприємства

  Гендиректор ММК імені Ілліча про керівництво "Укрзалізниці": замість реформ і боротьби з корупцією пропонують "скинутись" бізнесу