Yuriy.Zinchenko

Гендиректор ММК імені Ілліча про керівництво "Укрзалізниці": замість реформ і боротьби з корупцією пропонують "скинутись" бізнесу

  Український виробник не в змозі витримувати постійне зростання цін на послуги УЗ

  Генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Юрій Зінченко знову жорстко розкритикував польський топ-менеджмент ПАТ "Укрзалізниця" і його наміри підняти тарифи на вантажоперевезення в 2017 році. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "Найнесприятливіші прогнози підтвердилися. Вкотре. Кажуть, люди не змінюються. Чи не змінюються і деякі організації – наприклад "Укрзалізниця". Офіційно підтверджено намір держмонополіста в наступному році знову підвищувати ціни на вантажні перевезення. Про це було заявлено на конференції з інвесторами УЗ. Крім того, інформацію підтвердив керівник департаменту Мінінфраструктури Федоренко. План – підняти тарифи бізнесу на 25%", – мовиться в повідомленні.

  "Знову підвищення тарифів. Як і в цьому році. Як і в попередньому. Замість реформ, боротьби з корупцією, боротьби за кожну тонну вантажу – пропонують бізнесу знову"скинутися" і заплатити за все. І одномоментно. Дійсно – навіщо щось робити, якщо всі проблеми монополіста і його менеджменту можна вирішити одним махом – просто підняти тарифи? Короткостроковий ефект гарантований, і, на жаль, це багатьох влаштовує", – додав він.

  Крім того, Зінченко зазначив, що для таких рішень є межа. "І завдяки недалекоглядній політиці держмонополії ми її скоро досягнемо. Ми – це український виробник, який не в змозі витримувати постійне зростання цін на послуги УЗ. Вантажі йдуть з залізниці: у 2015 році перевезено на 9,4% менше, ніж в 2014-му, а в 2016-му очікується чергове падіння ще на 1,3% до рівня 2015", – підкреслив він.

  "Тішить, що намір підвищити тарифи на вантажні перевезення має ще затвердити Кабмін. Сподіваємося, що здоровий глузд переможе, і ідея замінити реформи і обіцяні поліпшення новими поборами не буде підтримана. Інакше справжніх реформ в УЗ нам не дочекатися ніколи", – резюмував голова ММК ім. Ілліча.

  Попередній матеріал
  "Безвіз і нині там": Із якими настроями Київ і Старий Світ підходили до саміту Україна–ЄС
  Наступний матеріал
  Речник Міноборони: Минулої доби у районі Щастя відбулася чотиригодинна перестрілка, під обстрілами й Авдіївська промзона

  Укрзалізниця проведе два етапи підвищення цін для пасажирів у 2017 році

  "Укрзалізниця" повинна очиститися від корупції, а не піднімати тарифи – Омелян

  "Укрзалізниця" призначила чотири додаткові поїзди у період новорічних свят

  Через сильний снігопад деякі поїзди затримуються на 3 години – "Укрзалізниця"

  "Укрзалізниця" запускає зручний мобільний додаток для купівлі квитків – відео

  Оновлення парку: "Укрзалізниця" домовилась про закупівлю вагонів-трансформерів