Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

"Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча – директор підприємства

  За словами директора Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, державна монополія "Укрзалізниця" недостатньо забезпечує металургів вантажними складами

  Державна монополія "Укрзалізниця" недостатньо забезпечує металургів вантажними складами, що вже вдруге за місяць загрожує зупинкою доменної печі на одному з найбільших в Україні металургійних комбінатів – ММК імені Ілліча. Про це повідомив на сторінці у Facebook директор підприємства Юрій Зінченко.

  "Сьогодні нам повідомили, що по Комиш-Зорі (залізнична ділянка Комиш-Зоря – Волноваха – Ред.) за цю добу пропустять тільки 7 вантажних складів при 18 нормативних! У нас залишків сировини на добу роботи, про що ми повідомили залізницю. Питання Правлінню УЗ – нам вдруге за місяць зупиняти доменну піч через те, що УЗ не може нормально спланувати графік робіт?" – заявив Зінченко.

  За словами Зінченка, "Укрзалізниця" не вперше демонструє нездатність забезпечити металургів складами, що вкрай несприятливо позначається на виробничому процесі, який відбувається безперервно. Також, на думку директора ММК імені Ілліча, "достукатися" до правління монополіста не є можливим.

  "Укрзалізниця" вчергове намагається довести нам, металургам Маріуполя, що клієнтоорієнтованість – це не їхній коник, вони, як і раніше, на бронепоїзді, але який вже не мчить вперед, а ледве повзе, але при цьому має чудову звукоізоляцію! Настільки хорошу, що наші заклики хоч якось при плануванні ремонтів шляху враховувати потреби меткомбінатів, які мають безперервний цикл виробництва, залишаються поза периметром уваги керівництва Укрзалізниці!" – заявив Зінченко.

  Також він висловив надію, що доставка сировини на комбінат все-таки не буде зірвана.

  "Велике прохання до УЗ – повідомляти нас про планове зниження пропуску в окремі доби мінімум за 10 днів до початку ремонтних робіт, практика роботи" з коліс "є неприпустимою для меткомбінатів!" – резюмував директор заводу.

  Попередній матеріал
  Луценко повернув на доопрацювання подання про позбавлення недоторканності двох нардепів
  Наступний матеріал
  В Україні ще більше спростять вступ до ВНЗ абітурієнтам з ОРДЛО – Черниш
  Теги:
  Loading...

  "Укрзалізниця" заборонила перевезення вантажів і транзит Україною для низки компаній РФ

  "Укрзалізниця" забезпечує ГМК вагонами менше 20%, ситуація не оптимістична – Каленков

  "Укрзалізниця" призначила 13 додаткових поїздів на літній період