фото news.meta.ua

В Україні ще більше спростять вступ до ВНЗ абітурієнтам з ОРДЛО – Черниш

  Раніше Міносвіти спільно з Prometheus запустило онлайн-курси до ЗНО для вступників з ОРДЛО

  Міносвіти спільно з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб готують документ, який спростить вступ до українських ВНЗ абітурієнтам з ОРДЛО. Про це повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Вадим Черниш на міжнародній конференції, передає "Укрінформ".

  "Ми зараз розробляємо ще один документ, який ще більше спростить для дітей, які проживають на окупованих територіях, вступ в українські ВНЗ. Це буде третій етап, який ми представимо після розробки з Міністерством освіти", – зазначив Черниш.

  За його словами, влада уже багато зробила для спрощення вступу абітурієнтів з непідконтрольної українській владі території. Однак, ще є низка питань, які треба вирішити. "Цього ще не достатньо, потрібно створити легальні, захищені канали, систему дистанційної освіти, відповідні методики, сучасні платформи і так далі", - розповів міністр.

  Він також відзначив, що Міністерство забезпечує доставку інформації про вступну кампанію в українські ВНЗ абітурієнтам з непідконтрольної території.

  Як повідомлялося, Міносвіти спільно з Prometheus запускає онлайн-курси до ЗНО для вступників. Насамперед йшлося про тих абітурієнтів, що мешкають на тимчасово окупованих територіях.

  Нагадаємо, результати ЗНО-2017 множитимуть на три нові коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Зауважимо, цьогоріч абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це роблять для того, щоб реєстрація "не накладалась" з поданням документів, щоб не зависали сервери.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча – директор підприємства
  Наступний матеріал
  Екс-заступника начальника ГУ НП в Хмельниччини звинувачують у зловживанні службовим становищем
  Loading...

  Стартувало ЗНО: 23 травня українська мова і література

  Експерт: Наприкінці осені в ОРДЛО можуть пройти референдуми щодо приєднання до РФ

  Онлайн-курси з української мови та історії України для підготовки до ЗНО вже доступні