ЗНО knk.media

Стартувало ЗНО: 23 травня українська мова і література

  Першим майбутні абітурієнти складатимуть ЗНО з української мови та літератури

  Сьогодні, 23 травня, розпочинається основна сесія ЗНО. Аби уникнути непорозумінь, Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) нагадав правила, яких потрібно дотримуватися під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

  "Виходячи з дому, візьміть із собою документи, на підставі яких ви зможете зайти до пункту проведення: оригінал сертифіката учасника ЗНО (той, що з фото і голограмою); оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті (паспорт, свідоцтво про народження тощо); запрошення-перепустка (не забудьте роздрукувати його на інформаційній сторінці учасника)", – йдеться у повідомленні УЦОЯО.

  УЦОЯО застерігає, що відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні з певного предмета. Учаснику ЗНО потрібні 2–3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). Також у пункті проведення ЗНО дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.

  Зайти до пункту проведення тестування можна буде вже з 10:15. О 10:50 двері зачинять, допуск учасників буде завершено, тестування розпочнеться об 11:00. УЦОЯО рекомендує завчасно планувати маршрут доїзду та розрахувати час, який потрібно витратити на дорогу. Адреса пункту проведення вказана в запрошенні-перепустці, схеми доїзду розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

  "У пункті тестування знайдіть Ваше прізвище, ім’я й по батькові в аудиторному списку, який розміщений на першому поверсі, поруч із входом на пункт проведення ЗНО. Навпроти Вашого прізвища, імені, по-батькові буде вказано номер аудиторії, де Ви складатимете тест. Знайти потрібну аудиторію Ви зможете за вказівниками, розміщеними в пункті. За потреби звертайтеся до чергового на поверсі. Номер Вашого робочого місця вказано в списку, прикріпленому на дверях аудиторії або поруч із входом до неї", – зазначено в повідомленні.

  Також відомо, що основна сесія ЗНО цього року триватиме з 23 травня по 16 червня.

  Як повідомляв 5.UA, цьогорічні результати ЗНО будуть множити на три коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський.

  Попередній матеріал
  Гройсман: реформа розширить список професій із достроковою пенсією
  Наступний матеріал
  Кількість жертв теракту в Манчестері зросла до 22: серед загиблих є діти
  Loading...

  Онлайн-курси з української мови та історії України для підготовки до ЗНО вже доступні

  Міносвіти спільно з Prometheus запускає онлайн-курси до ЗНО для групи вступників

  "Час. Підсумки дня": Хто підживлює сепаратизм у середній школі

  МОН працює над залученням до викладання шкільного курсу "Захист Вітчизни" учасників АТО