Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

Через "Укрзалізницю" на ММК імені Ілліча на добу припинили роботу доменної печі – директор підприємства

  За оцінкою Зінченка, за останній рік маріупольським металургам прямим маршрутом було недовезено понад 6 млн тонн сировини

  Одному з найбільших металургійних комбінатів країни ММК імені Ілліча довелося на добу зупинити роботу доменної печі через брак сировини для її роботи. Така ситуація стала можливою через невиконання "Укрзалізницею" взятих на себе зобов'язань. Про це повідомив на сторінці у Facebook директор підприємства Юрій Зінченко.

  "Змушений повідомити про чергову "Зраду" – вже пройшло півроку, як керівництво "Укрзалізниці" переможно відзвітувало про 23 вантажних поїзди по стику Комиш-Зоря – Волноваха у напрямку Маріуполя. За фактом ледь вийшли на рівень 16-17 поїздів, тобто рівень, який нам обіцяли ще на початку 2016 року", – пише Зінченко.

  Також директор заводу вказує, що розпочата УЗ реконструкція цієї ділянки залізної дороги ще більше погіршила ситуацію, яка призвела до негативних наслідків.

  "Зі свіжих наслідків того, що відбувається – вчора о 19:00 ми зупинили на добу одну доменну піч через неможливість привезти на меткомбінат відвантажений кокс. У мене питання – чи розуміє керівництво "Укрзалізниці" важливість металургії для економіки країни і ціну їх операційних недоробок? Вже багато разів писав – мінус один маршрут сировини по Комиш-Зорі – це мінус $0,4 млн валютної виручки. На жаль, кожен день ми їх недоотримуємо по 2-3", – повідомив Зінченко.

  Всього, за оцінкою Зінченка, за останній рік маріупольським металургам прямим маршрутом було недовезено понад 6 млн тонн сировини, що призвело до недовироблення близько 1 млн тонн чавуну. Ще 1 млн тонн чавуну було вироблено з неконкурентоспроможною собівартістю через використання логістики з використанням морського транспорту.

  Попередній матеріал
  Вірус WannaCrypt зібрав вже $42 тис., але хакери ігнорують гроші на рахунках – The Times
  Наступний матеріал
  Протаранив пам'ятник та в'їхав у мікроавтобус: у Києві сталася аварія, імовірно, за участі працівника НАБУ
  Теги:
  Loading...