iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus
apple.com

iPhone 7 Plus визнано найкращим смартфоном на думку користувачів – опитування

  Серед п'яти головних аргументів на користь смартфона – достойна "начинка" та ціна

  Смартфон iPhone 7 Plus, який вперше було представлено увазі споживачів майже 2 роки тому, визнаний найкращим гаджетом на думку досвідчених користувачів. Про це свідчать результати щорічного опитування, призначеного для визначення Індекса задоволеності споживачів (ACSI). За результатами аналізу думок власників девайса експертам вдалося з’ясувати, що "сімка" максимально відповідає вимогам юзерів і майже цілковито задовольняє їх потреби. iPhone 7 Plus набрав цілих 85 балів (тобто ним задоволені 85% споживачів) і перевершив навіть своїх найзатятіших суперників.

  Чому iPhone 7 Plus – визнаний лідер: 5 головних аргументів

  Ознайомитися зі специфікаціями, фотознімками та враженнями споживачів від iPhone 7 Plus можна в мережі мойо. Спробуємо з’ясувати, як же гаджету вдається триматися на плаву і, ба більше, займати ключові позиції в різноманітних рейтингах за результатами експертних оцінювань та опитувань споживачів.

  1. Стильний дизайн – завжди актуально. Іміджевість – це те, за що споживачі обожнюють техніку Apple (звісно, окрім високої якості та ергономічності). "Сімка" виглядає привабливо та оригінально, навіть зважаючи на те, що після неї ринок побачив вже чимало естетичних гаджетів.
  2. Достойна "начинка". Здавалося б, 2 роки – критичний термін для такого девайса, адже він мав би поступитися місцем своїм наступникам. Однак, за свідченнями споживачів, завдяки чудовим технічним характеристикам телефон буде котируватися ще досить довго.
  3. Широкі можливості дисплея. Компактні смартфони перестають бути актуальними – все більше потенційних споживачів задивляється на широкоекранні фаблети. Саме тому 5,5” "старшого" сьомого Айфона – те, що треба для перегляду фото та відео.
  4. Ціна. Досить часто споживачами керує саме бажання отримати оригінальний брендовий гаджет з гарними характеристиками за доступною ціною. У цьому питанні iPhone 7 Plus також виграє у новіших моделей, адже за 2 роки він встиг помітно подешевшати.
  5. Камера. В епоху блогінгу та стрімкого розвитку соціальних мереж майже жоден потенційний юзер не обере смартфон з низькими характеристиками камери. Якість зйомки важлива, тому "7+" високо оцінюють затяті "інстаграмери".

  Кращий з кращих: як визначався ACSI iPhone 7 Plus

  Опитування щодо визначення Американського індекса задоволеності споживачів проходило в кілька етапів протягом майже двох місяців – березня та квітня 2018 року. Респондентами стали понад 45 тисяч власників "яблучного" мобільного пристрою. Очевидно, що результати подані по гарячих слідах, адже з моменту закінчення "тестування" пройшов всього місяць.

  Більше цікавих, корисних, актуальних новин, об’єктивних оглядів та повідомлень про появу новинок шукайте на сайті Apple.

  Попередній матеріал
  Які станції столичного метро не працюватимуть в день Маршу рівності – список
  Наступний матеріал
  Сенцова сховали від омбудсвумена не просто так – Геращенко
  Теги:

  Створили сайт, що в режимі онлайн рахує українських заробітчан

  ЗМІ: У спецрозслідуванні щодо сірчаної кислоти МЕРТ не врахувало головну вимогу СОТ

  Спецрозслідування МЕРТ щодо імпорту сірчаної кислоти проводиться з помилками – ЗМІ

  Робочих місць в Україні достатньо, аби задовольнити будь-який запит – бізнес

  ЖК "Львівська площа": можливість жити в центрі Києва, але подалі від столичної метушні

  Українському заробітчанину в Польщі не віддали 200 тис. грн зарплати